Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LoneWolf37
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi16 Mart ****
MeslekElektrik-Elektronik-Haberleşme-Bilgisayar
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 377
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları33
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
arkadaşlar bir tanıdığıma bu cihazdan aldık fakat bir şekil kendisi saolsun baseband i unknown durumuna düşürmüş.nvram yedeği alabilecek bir kardeşimi... Mesaja git »
AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
arkadaşlar 5-10 gün beklemek istemeyen ve ebayla kredi kartı vs. durumlar için uğraşamayan arkadaşlara 24-48 saat içinde 125 tl ye att simlock açabili... Mesaja git »
!!! GALAXY NEXUS - GALAXY S2 - GALAXY NOTE !!! konusunu başlattı (7 yıl önce)
Yurtdışında gelirken yanımda getirdim cihazlardır.Orijinal jelatinleri üzerinde durmaktadır , aksesuarları mevcuttur.Sadece kutuları yoktur(bavulumdak... Mesaja git »
... başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
arkadaş şahsi bilgilerini zaten benden evvel kendi profiline de yazmış , önce okumasını öğrenin.... Mesaja git »
... konusunu başlattı (7 yıl önce)
...... Mesaja git »
görmüş olduğunuz gibi 20 gün civarı geçti ve arkadaştan hiç ses soluk yok , hatta başka konulara (2.el) mesaj yazmakla meşgul.sana burada ticaret yapt... Mesaja git »
Ankara içi satılık sistem kaçırmayın... başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
http://forum.donanimhaber.com/m_55572437/mpage_1/f_/key_//tm.htm... Mesaja git »
gecenin o saatinde kafan güzel olarak yazmışsın belli bari hiç yazmasa idin.1.5 sene boyunca bana ulaşmaya çalıştığını ispat edemezsin çünkü yalan söy... Mesaja git »
Satılık Komple Bilgisayar Uygun Fiyat başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
aman dikkat : http://forum.donanimhaber.com/m_55572437/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55572437... Mesaja git »
Beats kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bu ürünü bizzat beraber çalıştığım çindeki çeşitli elektronik ve gsm firmaları bir anda satmaya-kampanyasını yapmaya başladı.ben zaten bunu gördüğüm g... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

MaTRiX

ombudsmantr

ozgur_1975

karpuz-cekirdegi

ishak_koc

KuraL_

pentamanifesto

antidote01

aikanu

erolday

umutseda2121

seyido

thack_can

ucav

murat714

toyota2

t_selcuk

seben11

rst37

findux52

xy elementi

terranova

teknologs

morpix55

vodafonekobi

EROL_ESMER

babacan2781

WuKaaT

noodle

aytekdigital

adamson06

pauldefoe
Pano

murat714
4 Ekim 2009; 0:17:00
ekranı değişmesi için cihazı yolladım gayet güzel bir şekilde tamiri yapılıp cihaz teslim edildi teşekkür ederim

toyota2
11 Ağustos 2009; 17:20:09
yazılım yüklenmesi için LG KG300 telefonu kargo ile gönderdim sorunsuz hızlı itinalı bir şekilde sorun çözülerek tarafıma iadesi olmuştur kendisine teşeşkkür eder helal kazançlar dilerim......

umutseda2121
8 Kasım 2008; 0:06:43
KARDEŞİME HER TÜRLÜ KEFİLİM
1 ADET LAPTOP
1 ADET HP6915
1 ADET HP6515
1 ADET LAPTOP DAHA...

BUNLARI ALDIM VE ALIŞVERİŞLERİN HİÇBİRİ TOPLU OLMADI HERPSİ AYRI GÖNDERİMLER HEPSİDE SORUNSUZ VE TEMİZ ..

KESİNLİKLE ÖNCE ÜCRETİNİZİ GÖNDERİP SONRA MALINIZI ALACAĞINIZ ŞEKİLDE ALIŞVERİŞLERİNİZİ YAPABİLİR GÜÇLÜ BİR ARKADAŞ EDİNEBİLİRSİNİZ...
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM : @Susturucu10Şanlı , @efekentli1966 , @trendsetter , @pashha27 , @kdoksan , @ssedobay , @T--Mac , @boraaktas , @Porki , @February 29th , @parenthesis , @formalist , @ABSOLUT , @akkinooo2 , @bukalemuns , @marlo , @bluet , @hitex , @erencosgun , @EXPANDER , @yucel_kandemir , @cliorsi , @onurdemirbala , @mkoyuncu , @FATALIST , @trusen , @kelmen1 , @eagle66 , @thack_can , @Lacrymatoire , @@sL@N , @canboz , @deli_yek , @EcZaNeT , @Pcdunyasi , @drberk2 , @VzSs , @keleminabi , @dashdeath , @eahmet , @haydargul52 , @deko1905 , @kagan2005 , @ozden , @PariaH , @conquerer_ist , @TolgaPolat , @shadow3804 , @moordillo , @enginerdi , @alitopal , @alişeker , @Cango34 , @52murat54 , @Dartagnan , @chiper , @sertay_a , @synx , @umutseda2121 , @fusiontechus , @tibi , @termo6556 , @redof , @maverick_2006 , @yavuz2020 , @cahitdikici , @mpy , @macig , @ercucav , @Chaoss , @baltazar_16 , @yankiuslu , @antoniosantte , @KRALL , @r_spect , @boRa. , @simskaan , @erolday , @enmisafir , @uzay_üssü_alfa , @YourMotherWasAngel , @içinden.geleni.söyle , @ziko_t , @ioerist , @bluecat , @Bukalemun , @ermanunal01 , @ishak_koc , @antidote01 , @burak erden , @togi2 , @SaFRaN_FaTiH , @verondeniz , @dr_lycon , @dota , @cescesor , @inkser...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.110