Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
clockertr
Bir Önceki Kullanıcı Adıtrclocker_satis
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Mayıs 1990
İlgi Alanları---
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 198
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
......................... Mesaja git »
DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
....................... Mesaja git »
Hediyelik Phantom 3 Pervane koruyucu Orjinal başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
varsa phantom 3 adres verin yollim karşı ödeme olarak bugün.... Mesaja git »
Hediyelik Phantom 3 Pervane koruyucu Orjinal konusunu başlattı (6 ay önce)
merhaba arkadaşlar elimde phantom 3 serisine ait pervane koruyucusu var orjinal dji çıkışkı aklımda 1-10 arası bir sayı tuttum doğru sayıyı tutturan... Mesaja git »
başvurupta onay alan varmı acaba ???:):)... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
teşekkürler hocam cevabınız için... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
fakat fotoğraf çekince parmağımı üst kameraya koyuyorum ve resim karanlık çıkıyor yani bende her türlü bir kamera lensi aktıf oluyor daima çözemedim... Mesaja git »
fakat fotoğraf çekince parmağımı üst kameraya koyuyorum ve resim karanlık çıkıyor yani bende her türlü bir kamera lensi aktıf oluyor daima çözemedi... Mesaja git »
ustam ben beceremedim valla :( biraz daha açarmısınız ?... Mesaja git »
ustam ikinci kamerayı nasıl devreye alıyoruz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.172