Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gegirti
Gerçek Adtaha gül
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güzel Bir Çalışma...(PeRfEcT) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
sözleri yazmasaydınız aklımda kalan nakarat kısmından bulmam galiba imkansızdı. atlı bi grup adıydı neydi diye arayıp duracaktım eheh. ... Mesaja git »
Canon'un Yeni Ufaklığı EOS-M [ İNCELEME ] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
doların tam yükseldiği sıralar 22mm lens 90 dolar civarındaydı. dolar belki düşer dedim çıktıkça çıktı, üstüne lens de pahalandı. öylece kaldı ehehe... Mesaja git »
Kulaklık konusunda her türlü yardımı benden alın başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
selamlar jvc ha s500 kulaklığım vardı iki seneden fazladır kullanıyorum sanırım, yine buradan öneri üzerine özellikle sağlamlığı için almıştım. geçe... Mesaja git »
[5. YIL]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
dosyalar hala bilgisayarda duruyo. bi fısıltı tekrar yükle az biraz kurcala o zamana geri dön diyor da işin bilgisayar kısmı falan uğraştıracak. yok... Mesaja git »
Kedi.GIF Arşivi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Yorumlarınızı bekliyorum beyler :)) http://northbayanimalhospital.com/clients/4401/images/HAPPY%20CAT_1.jpg http://24.media.tumblr.com/tumblr_l... Mesaja git »
alıyım mı diye düşünüp ilk araştırdığım sıralar teknosa'da indirimdeydi. şimdi doğru düzgün hiçbir yer satmıyo. çok garip bir durum gerçekten.... Mesaja git »
Sony Xperia™ S | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
telefonun hızlanmasını istiyorsanız facebook'a dair ne varsa kaldırın. facebook lite apk'sı bile kasmasına sebep oluyor. buna artık iyice emin oldum b... Mesaja git »
Xperia S rom yükleme allahını seven yardım etsin başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
evet, romun içerisindeki img dosyasını fastboot modunda telefona flaşladım sonra cwm aktifleşti oradan yükledim... Mesaja git »
Xperia S rom yükleme allahını seven yardım etsin başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
yükledim dün. şarj konusunda 4.4, 5.1'den daha iyi. facebook uygulamasını yükleyene kadar telefonda her şey güllük gülistanlıktı fakat facebook ç... Mesaja git »
hangi romu yüklemek istiyorsunuz hangi adımları izlediniz az biraz daha açarsanız, sorunu nerede yaşadığınızı söylerseniz elimden geldiğince yardımcı ... Mesaja git »
Arkadaşları

ScORphY

smileplease03

35bk35

Fleetwood Mac
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İki parmağının ucunu gözüne koy. Bir şey görebiliyor musun dünyadan? Sen göremiyorsun diye bu alem yok değildir.

ağlama melis
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
kompüter ışınla beni
Mobil cihaz
Sony
Hakkında
ne demek istiyorum ben de bilmiyorum diyebilmektir.
"Korkunç bir kurban bayramı olan kıyamet günü, inananlara bayram günüdür, öküzlere ölüm günü"
b25426be5e3c129b8b7112066331dbd43.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.188