Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mono87
Gerçek Adozan
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tecrübe konusmus kulak ver evlat... Mesaja git »
Elektrik Elektronik ve Elektrik mühendisliği farkı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Elektrik müh de elektronik, otomasyon , güç elektronigi vs dersleri alır. Elektrik alanında da çalışılabilcek çok güzel firmalar var... Mesaja git »
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Bu sene ÖSS ye girdim ve fena bir puanda almadım. Puanım Yıldız Teknik'te Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğine kılı kılına yetiyor Kendimi bildim b... Mesaja git »
5 senelik hikayem. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dostum senin tek caren olaya iyi tarafından bakıp ayaga kalkmak , en azından evlenmeden görmüssün gercek kisiligini. İnsanlar böyle herkes aynı karakt... Mesaja git »
dolar yükseldikçe mühendislik sıralamalari düşüyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dolar arttıkça mühendislik sıralaması neden düssün ki mühendisler yurtdısında dolarla da calısabilirler... Mesaja git »
odtü itü ytü olmazsa işsiz mi kalırız ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
100 yıldan uzun süredir bu ülkeye mühendis yetistiren bir kurum ytü ne diyorsan zaten itü odtü haric geri kalan tüm üniversiteleri kapatalım gitsin:D... Mesaja git »
Yıldız Teknik Üniversitesi 2016 Girişliler [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İnsaat fakültesi davutpasada... Mesaja git »
TSOG-Yurtdisinda Is Bulma Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bi cv örneği de ben alabilir miyim hocam... Mesaja git »
aldatıldım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yapma be dostum şu sevgiyi hak edecek insanlara ver kulak ver insanlara herkes yasıyor bu hayatı tecrübeleri dinle pisman olma... Mesaja git »
Para için tıp seçenler ağlıyor hojam başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Boun itü odtü yıldız buralara saglam mühendisliklere giren adamlar tıp puanıyla giriyor zaten:)... Mesaja git »
Arkadaşları

DRHLecter

serkan0604
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Dünya buna hazır değildi, zamanının çok ötesindeydi ama aynı kanunlar sonunda galip gelecek ve bunu muhteşem bir başarı yapacaktı.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Samsung
Tablet
Samsung
GPS, Navigasyon
Navitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.137