Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bada_boom
Gerçek Admustafa onay
Doğum Tarihi28 Temmuz 1986
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 257
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG LC24F390FHMXUF 72Hz FreeSync Curved başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
SAMSUNG LC24F390FHMXUF 72Hz FreeSync Curved Monitör vatan bilgisayardan alındı 5 ay garantisi devam ediyor kutusu olmadığı için ankara içi satmayı düş... Mesaja git »
Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7 online kod başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, XBOX One X aldım Mediamarkttan ve içinden PC ve Xbox One'da çalışacak şekilde Forza Motorsport 7 ve Forza Horizon 4 kodları çı... Mesaja git »
Forza horizon 4 ve forza motorsport 7 dijital kod başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Elimde kullanmadığım Forza horizon 4 - 150 tl Forza motorsport 7 - 75 tl kodları bulunmaktadır. İkisini 200 TL’ye bırakıyorum. Pazarlık ve taka... Mesaja git »
SATILIK - XBOX / PC - Forza Horizon 3 Orijinal Kod başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Xbox'tan mesajla gönderilen Forza Horizon 3 kodudur. Sağda solda yazıldığı kadarı ile, oyunun "PLAY ANYWHERE" özelliği sayesinde aynı k... Mesaja git »
ps4 pro god of war ltd.edt. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
S.a hocam Xbox one x Gold Rush speciel edition var Kasım 26 2018 faturalı 45 günlük cihaz herşeyi full takas düşünürseniz... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkese selamlar aklı başında kendini bilen bı arkadaşla kardeşlik sistemi yapmak istiyorum Xbox one x aldım yeniyim Xbox ta PS1 den PS4 proya kadar k... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkese selamlar aklı başında kendini bilen bı arkadaşla kardeşlik sistemi yapmak istiyorum Xbox one x aldım yeniyim Xbox ta PS1 den PS4 proya kadar k... Mesaja git »
Referans İlanı Dualshock 4 V2 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
250 TL uygun derseniz akşam gelir alırım hayırlı satışlar... Mesaja git »
Transmart Mars Game Pad Android Oyunları PC PS3 Destekli Kablosuz başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam PS4 uygunsa alırım hayırlı satışlar... Mesaja git »
Trustmaster T100 ps4/ps3/pc Uyumlu Direksiyon Seti başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam ürünü almak istiyorum mesaj attım ama... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

marantz

Endoplazmikredikulum

demircibu

theeric

barbarian161

kuafortr

bloodTime

Arslan35356464

Miraç Kıran
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Logitech G300
Alıcı: arslan705
Tarih: 4 Haziran 2016; 15:23:30
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Sapphire R9 390 NITRO
Alıcı: aykurt86
Tarih: 12 Nisan 2016; 11:43:12
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu güvenilir ve samimi bir arkadaş gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan

Ürün: Satılık Sapphire R9 390 NITRO
Alıcı: aykurt86
Tarih: 12 Nisan 2016; 11:43:05
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu güvenilir ve samimi bir arkadaş gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan

Ürün: AMD FX-8320
Alıcı: Vamferden
Tarih: 2 Nisan 2016; 21:49:17
Yorum
Iyi bir arkadasimiz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125