Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dgndgn2
Gerçek Adyilmaz dogan
Doğum Tarihi18 Aralık ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 209
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2018 (Forum ikiye bölündü tarafını seç) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Senaryo acun basrolde nagihan.... Mesaja git »
iOS 11 [ANA KONU] (11.3 Geldi!) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tapatalk’da kendi kendine kapanma sorunu yasayan varmi? Guncelledikten sonra basladi... Mesaja git »
SATILIK HyperX Pulsefire FPS Gaming Mouse konusunu başlattı (22 gün önce)
15 gün önce amazondan aldım. Aldığım fiyat ve tarih aşşağıdaki ekte görebilirsiniz. Deathadder tarzı mouselar kullanıyorum fakat hafif bir mouse olduğ... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Tesekkurler cevap icin fakat kendinden kemerli bi model bakiyoruz. Vario xt5 ve advansafix 3 sict arasinda gidip geliyorum.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bende 9-36 bakiyorum fakat ön bar istemiyorum. Kemerli olmasi gerekiyor, bu sebeple cybexin modellerini elemek durumundayim. Romer advansafix ve evolv... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hic gerek yok, dogru sonuclar vermiyor.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bosu bosuna besik almayin beyler. Gercekten hic bir ise yaramiyor. 1 kere bile yatirmadik ilk heyecan aliyorsun cocuk 2 yasina gelip iyicene ayakladig... Mesaja git »
Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Carrefourve adorede 899 tl fiyati var bu fiyata alinir mi?... Mesaja git »
W205 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dizel diye geciniyoruz. Sadece yakit konusunda degil dunya gereksizi bi araba konfor yol tutus performans motor sanziman, dis gorunus harici hersey va... Mesaja git »
----- $ 2.40'dan Ripple alınır mı dedilk 3.23 oldu !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Btc ile niye yolluyorsunuz ki binance yollarken? O kadar yuksek komisyon varken btc yollamayin, ltc ethereum falan yollayin. Paraniz pic olmasin.... Mesaja git »
Arkadaşları

H0nest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SIFIR Steelseries Siberia Frost Blue ve Razer Kraken 7.1 USB
Alıcı: zyperX
Tarih: 27 Şubat 2015; 17:46:56
Yorum
Güvenilir, ilgili çok iyi bir arkadaş.teşekkür ederim bu güzel alışveriş için.
İmza
Nick : dgndgn

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094