Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dgndgn2
Gerçek Adyilmaz dogan
Doğum Tarihi18 Aralık ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 209
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
25 temmuz sali gunune Balikesir Koca Seyit - Sabiha Gokcen 2 yetiskin 2 cocuk Anadolu jet 13:20 ucagi Aksama kadar vaktim teklif gelmezse ali... Mesaja git »
SATILIK HyperX Pulsefire FPS Gaming Mouse konusunu başlattı (5 gün önce)
15 gün önce amazondan aldım. Aldığım fiyat ve tarih aşşağıdaki ekte görebilirsiniz. Deathadder tarzı mouselar kullanıyorum fakat hafif bir mouse olduğ... Mesaja git »
Esl One Cologne 2017 [04-09Temmuz] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ez pz cok netti +6.5... Mesaja git »
Esl One Cologne 2017 [04-09Temmuz] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
2.10 orandan round 1 ve 16 pistol roundlar ss alırım. 1 pistol round olur da ikisini de alırlarsa ne ala. Kazanmak için pistol şart zaten Ayrıyetten 1... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
5 orandan berna arabayi aldiktan sonra ogedaya attik biseyler. Unluler sportage berna porsche ogeday survivori alicak diye dusunduk bakalim.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
43 numara aldim. 42.5 giyiyorum genelde columbia kaliplarini bildigim icin .5 numara buyuk aldim. Tam istedigim gibi oldu. Yarim numara buyuk iyidir.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
10 Haziran sipariş verildi. 13'ünde kargoya verildi 4 günde geldi. Maliyet ramazan koduyla 38 euro + 7.5 euro vergi.... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gecen sene gittigim ayschaya haziran 20-24 arasi rezervasyon yaptim. Denizi cok iyi degil ama 2 yetiskin 1 cocuk 2000 liraya daha iyisi yok. Agustos e... Mesaja git »
Barut sensatori hakkinda bilgi sahibi olan konaklayan var midir? Fiyatlari ve yorumlar iyi gibi.... Mesaja git »
Gural tekirova Rixos beldibi Voyage sorgun Hangisini tercih edersiniz? 2.5 yasinda kizim var ve cok yorulmak istemiyoruz otelin buyuklugunde.... Mesaja git »
Arkadaşları

H0nest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SIFIR Steelseries Siberia Frost Blue ve Razer Kraken 7.1 USB
Alıcı: zyperX
Tarih: 27 Şubat 2015; 17:46:56
Yorum
Güvenilir, ilgili çok iyi bir arkadaş.teşekkür ederim bu güzel alışveriş için.
İmza
Nick : dgndgn

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.266