Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhann_75
Gerçek AdGökhan YILDIRIM
Doğum Tarihi3 Haziran ****
MeslekÖğretmen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Honda Civic RS 117 bin TL, Honda Civic LPG 107bin TL olmuş. Hyundai I30 'a pahalı diyen var mı hala !... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Burada bir iki arkadaş ile otomobil yorumlarında bulunurken, adı geçen arkadaş herkese bulaştı ve herkese sataştı, ben de o arkadaş yüksek tahsilli mü... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ben biliyorum diye bir tezde bulunmadım. Gavurca dili bilen sensin.... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kuş serisi haricinde gavurca tabir (!) ettiğin (ki gavurca diye bir dil yok ) Türkçe bir model adı yazsana sen !... Mesaja git »
<<<< YENİ KIA CEED >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
https://tr.motor1.com/news/148952/2018-kia-stonic-tanitildi/... Mesaja git »
<<<< YENİ KIA CEED >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sonbaharda frankfurt otomobil fuarında yeni kasa tanıtılacak biliyorum, ama kesin olan bir şey varsa 2018'de Ceed, i30 gibi kasa değiştirecek.... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Egea olmasın o dediğin, yoksa Agea diye bir model çıktı da ben mi bilmiyorum(!)... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Agea, hangi markaya ait ?... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
C sınıfı araçlar üç haneyi görmüşken, hyundai' yi boykot etmenin saçma bir amacı olacaktır. Bence herkes istediği yorumu yapsa dahi Hyundai sizi duymu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078