Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhann_75
Gerçek AdGökhan YILDIRIM
Doğum Tarihi3 Haziran ****
MeslekÖğretmen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 HYUNDAİ İ30 İ30 Fastbaack i30 N (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hyundai i30 'u satış grafiklerine göre pazarlayamıyor. Fiyatı 100 binin altına çekseler de o yeni kasadan umutlanmak sadece mucize olur. Biraz ucuza v... Mesaja git »
<<<< YENİ KIA CEED >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yeni Kia Ceed Frankfurt Otomobil Fuarında görülmüyor. 2012'de yenilenen şu anki kasanın ne zaman değişeceği meçhul.... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 İ30 Fastbaack i30 N (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Seninle tartışacak değilim, sen haklısın.... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 İ30 Fastbaack i30 N (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bir yerden bir şey kaçırdığım yok, seni üsturuplu konuşmaya davet ediyorum, bu arada ne yapacağımı sana soracak değilim.... Mesaja git »
NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Önceki aracım 215/45/17 idi. Aynı aracın 15 jantlisi da vardı, sürücü kapısında jant ölçülerine bakmalısınız.... Mesaja git »
NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yanlış anlamışım, 45 yanak esnek olmuyor, kasis veya çukurları hissedersin. Ben araç değiştirdim, önceki aracım 215/45/17 idi, şimdi 205/55/16 yollard... Mesaja git »
Lastik ve çamurluk sürter zira ben 215/45/17 orjinal iken 215/50/17 almıştım camurluk kısmına 1 cm kalmıştı, orjinal al.... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 İ30 Fastbaack i30 N (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Savaş çıktığında sen de Suriyeliler gibi vatanını, ülkeni savunmadan kaçmayı mı düşünüyorsun ? Kusura bakma ben bu şekilde düşünmüyorum.... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 İ30 Fastbaack i30 N (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
http://www.arabalar.com.tr/hyundai/i30/2017/1-6-crdi-elite-dct# I30 'un yeni fiyatı.... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 İ30 Fastbaack i30 N (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Suriyede nereye bağlı bir yer ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.375