Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhann_75
Gerçek AdGökhan YILDIRIM
Doğum Tarihi3 Haziran ****
MeslekÖğretmen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nokian wr d4 kış lastiği başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Continental' in aynı serisine ben de bakmıştım. Nokian WRD4 piyasada 290 TL iken, Continental' in sözünü ettiğiniz serisini bana 380 TL dediler. Etike... Mesaja git »
Nokian wr d4 kış lastiği başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Nereden baktınız, fiyat yazar mısınız?... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bence 2033'ü beklemekte fayda var.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Konu yine döndü dolaştı doktor maaşına geldi. Doktor maaşları adı altında bir forum oluştursanıza...... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dostum ! Araçlara sürekli zam geldi, euro ve dolar bu şekilde artmaya devam ettiği müddetçe indirim biraz zor olur.... Mesaja git »
Araçlara zam geliyor ve biz işçisi, öğretmeni, doktoru, memuru, polisi, askeri... Alım gücümüz azalıyor, gittikçe fakirleşiyoruz. 3 ay önce aldığım ar... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kia Cerato 1.6 CRDI Consept Plus DCT 115.900TL... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Önce güvenlik! Sonra her kafadan bir ses çıkar, gönlünüze göre, kafanıza yatan aracı alın. Ben Kia almistım, satamazsin diyen cok oldu, 6 saat olmadan... Mesaja git »
Konuya dışarıdan müdahil oluyorum ama araç alırken güvenlik kısmını es geçiyorsunuz gibime geliyor. Araçta katlanır ayna olup olmaması neden bu kadar ... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mecburen. Çocukları okula götürüyorum, yokuş yukarı çıkıyoruz. Giderken 2 km, gelirken alışveriş falan olmazsa 1 km.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078