Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhann_75
Gerçek AdGökhan YILDIRIM
Doğum Tarihi3 Haziran ****
MeslekÖğretmen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yakıt deposu 47 litre 500 göstermesi normal... Mesaja git »
<<<< YENİ KIA CEED >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
DCT candır asla vites geçişlerini hissetmezsin.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Tamam her şey güzel. Her şeyi anladım. Peki C sınıfı hangi aracı almak gerekiyor?... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Teşekkür ederim.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ciddden sorularım var. 1. DCT sanziman hakkında bilginiz var mı? 2. Eko mod öle tabir edilen sürüş pozisyonu dizel veya benzinli (LPG) gerçekten yak... Mesaja git »
DCT sanziman hakkında bilgi alabilir miyim?... Mesaja git »
Ben araçtan anlamam zaten. Tahsilim ilkokul terk. Senin gibi bilgili insanlar olmasa dünya nasıl aydınlanacak. Her şeyin en iyisini doğrusunu sen bili... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dostum, Allizzwell27 rumuzlu şahsiyet her.. tan anlıyor. Muhtemelen bu konuda da sana tavsiyede bulunacaktır... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu konuda doktora yapmış şahsiyet var yukarıda. Her konuya sazan gibi atlayan millete laf yetiştirme peşinde olan. Kesin o bilir.... Mesaja git »
Götürüyor mu?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.057