Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhann_75
Gerçek AdGökhan YILDIRIM
Doğum Tarihi3 Haziran ****
MeslekÖğretmen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Kar lastiği mi onlar?... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Cam filminde polise yakalanmayasın... Bu arada cam filmi karayolları yönetmeliğine göre hala yasak, muayenede ise hafif kusurlu olarak geçiyor. Gerçi ... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Neredeyse ev fiyatına araba. Biraz daha zorlasak arsa alınır.( Büyükşehir dışı şehirler )... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Honda Civic Bordo da çok tatlı bir renk. Başka renk alınmaz bence. Araba Allah için yanıyor.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Araç içi kamera alan var mı, araçtaki ekran ile eşleştirme yapılabiliyor mu ?... Mesaja git »
HB'den 200-300 TL gece de işimi görebilecek bir araç kamerası tavsiyesi istiyorum. Teşekkür ederim.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aynen o şekilde oluyor. Ben aracımı İstanbul' dan aldım, halbuki İstanbul dışında oturuyorum.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Benim sorumun cevabı bu değil ki...... Mesaja git »
Üç harf, üç rakam olayı sanırım. 81 ilde var. Neden böyle bir sisteme geçildi, bilginiz var mı?... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben hedef göstermedim sadece bir olayı paylaştım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156