Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
taner5000
Gerçek AdTaner Çakır
Doğum Tarihi20 Kasım ****
MeslekÖğrenci
İlgi Alanları-
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, İlçemize doğal gaz yeni geldi, daha önce merkezi kalorifer sistemi ile ısınan yaklaşık 120M2 3+1 dairemize kombi ve tesisat yaptır... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşlar uygun olan gruba 6 veya 12 aylık katılabilirim. İlgilenen arkadaşlar DM'den ulaşabilir.... Mesaja git »
Alınık Ghost Recon Wildlands konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşlar Alınık Ghost Recon Wildlands sec/pri/çift hak için teklif gönderebilirsiniz.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Alınık FIFA 17 konusunu başlattı (12 ay önce)
Arkadaşlar, FIFA 17 çift veya tek hak olarak satmak isteyen arkadaşların teklifini bekliyorum.... Mesaja git »
Alınık FIFA 17-GTA5-Rainbow Six Siege konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar tercihen sec veya pri hesaplar için tekliflerinizi bekliyorumSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam fps değerleri ve boost mode üzerine şöyle bir çalışma yapılmış belki fikir edinmene yardımcı olabilir. http://www.neogaf.com/forum/showthread... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar dün cihaza ilk oyun yüklememi yaptım ama bir kaç sorum var cihaz kullanımı ile ilgili; 1-İlk olarak TLOU oyununu yüklemeye başladım gelen ... Mesaja git »
Alınık Uncharted Collection, Last of Us, BF1 konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar Uncharted Collection & 4 The Last of Us, ve BF1 oyunları için fiyatlarınızı bekliyorum. Pri/Sec olabilir.[size=2][/size]... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Heyecanla bekliyorum:) Evet o konuyu da dünden beri inceliyorum, sanırım pri-sec mantığını anladım. Bugün uygun bulabilirsem bu iki oyunu da alacağım... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkürler tavsiye için, sanırım alacağım ilk iki oyun The Last of Us ve Uncharted Nathan Drake Collection olacak.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109