Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DaYWaLkeR
Gerçek AdKerim
Doğum Tarihi27 Temmuz ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 349
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AliExpress Kargom Çalındı Ne Yapmalıyım ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Dispute aç ürünü teslim almadım bana ulaşmadı diye belirt. Kayıtlıysa ptt'nin sorumluluğunda kapıya kadar gelip imzalı teslim etmek zorunda kayıtlı de... Mesaja git »
Babanızın Arkasından Yaklaşıp Onu Öpebilir Misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Baba probleminden ziyade türk erkeklerinde duygularını gösterme de sorun yaşama genel olarak var bence. Benimde babamla olan ilişkim annemle olduğu ka... Mesaja git »
Ay'a zarar versek gözlemleyebilir miyiz ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aya olan uzaklık 384 bin km o kadar da uzak değil. Amerikanın istanbula olan uzaklığının 20 katı. Birşey olmaz diyen arkadaşlar 50 megatonluk tsar bo... Mesaja git »
1 GÜN İÇİN İSTANBUL GAZİANTEP SERÜVENİ SS Lİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yapmak istediğim olay. Adam başı 1000tl'ye yol dahil güzel bir gün geçirilir heralde rahat rahat.... Mesaja git »
Sevgilim Oldu..Çok Mutluym :-))) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Olay gerçekse; Hakaret olarak algılama ama erkeklerde ilk tecrübede sabittir salak aşık olurlar. Bu durum kızın yakında senden soğuması demektir. Oto... Mesaja git »
Sinema yasası kabul edildi: Mısır ve reklam problemine çözüm geldi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben zaten indirimli bilet kullanmıyordum yılda birkaç defa giderim maksimum o da bekleyemeceğim filmleri. Online koltuk seçimi olmadığından sevmiyordu... Mesaja git »
French press nasil kullanilir ? [Kahvekolikler] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
https://kafeingo.co/ Kahve anakonusu var oraya da bakabilirsin. Ben 2 yıldır kafeingodan alıyorum. Çok taze ve kaliteli. Karamelli kahve falan alma b... Mesaja git »
arda kuralın son hali sevenlerini üzdü ss li başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Neden hala setle medyayla uğraşıyor ki gir bir işe çalış arkadaş gene de bir hayatın olur. Medya dünyasının pisliğini kaldıramıyor düzgün bir adam çün... Mesaja git »
Yıllardır bende de seboreik var. Saçınız kuruysa yeşil kutu prozinc şampuan kullanın, konazol falan hikaye. Ketoral kullandım fayda etmedi. 19-20 yaşı... Mesaja git »
Fedakarlık olmadan zafer kazanılmaz başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Transformers The Last Knight filminde Anthony Hopkins amcamız söylüyordu.. Without Sacrifice, there can be no victory.... Mesaja git »
Arkadaşları

NuTeRX

kittyhunter

snipeTR

GOGOMEZ

KRHTH

pcwolf28

Ambarad

taksim1984

Eksi-1

sinoplu

FXXK

sinergy

Seyyah

dzynn

İmea

brtgltkn_

breakingcat

lRealPerest

PetteriSariola

Gyan
Pano

Ambarad
30 Ağustos 2013; 20:50:43
2008 zamanlarında L4D sayesinde tanıştığım, o zamandan bu zamana dostluğumuzun devam ettiği tek arkadaşım. Alım-satım konusunda güvenilir bir arkadaş olduğunu da ekleyeyim.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ÇOK TEMİZ DÜŞÜK BÜTÇELİ SİSTEM
Alıcı: The1963
Tarih: 25 Nisan 2018; 15:16:39
Yorum
Monitör alındı. Ne dediyse o.
Genel Puan

Ürün: WD MY PASSPORT 1TB USB 3.0 KIRMIZI SIFIRDAN FARKSIZ (FİYAT DÜŞTÜ)
Alıcı: Memo83
Tarih: 10 Ağustos 2017; 12:04:41
Yorum
Ürün anlatıldığı gibi çıktı. Harddisk kargoda zarar görmesin diye çok güzel paketlenmiş. Gözün arkada kalmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SERKİSOF DEMİRYOLU 18 JEWELS 3602 ÇOK TEMİZ SAAT
Alıcı: Jon Kar
Tarih: 12 Ağustos 2015; 14:52:18
Yorum
Sorunsuz teşekkür ederim ilgili ve dürüst bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: Lord of The Rings STORE ve DAHASI
Alıcı: AbesLang
Tarih: 11 Ağustos 2015; 18:47:15
Yorum
Ürünler on numara, satıcı on numara, tavsiye ederim.
Genel Puan

Alıcı: AbesLang
Tarih: 16 Haziran 2015; 12:19:22
Yorum
Harika!
Genel Puan

Alıcı: sk0c
Tarih: 22 Nisan 2015; 21:25:16
Yorum
verilmesi çok hoşuma gitti.Sonuçta yine beklenmedik internet kareleriyle zaman kaybedebirdim ve hayal kırıklığına uğrayabilirdim.Birebir konuşma ve bilgi fırsatı alabildiğim için çok şanslı hissettim kendimi gerek ürün hakkında gerekse ürünün gümrük bilgilerine kadar tüm detaylardan haberdar edilmem özel hissettirdi. Gereken zaman içinde ürünü teslim aldığımdaki heyecanımın bütün beklentileriyle mutluluk içinde karşılanmasını sizlerde yaşayabilirsiniz.Yüzük tam anlamıyla mükemmel renge ve ağırlığa sahip fotoğrafdaki gibi gerçekçi bir uyum içinde.Güven içinde tavsiye edebileceğim bir site arkadaşlar. Keyifli alışverişler dilerim.Sayfa yöneticisine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.
Genel Puan

Alıcı: sk0c
Tarih: 22 Nisan 2015; 20:53:14
Yorum
The Lord of The Rings dünyasının hayranlarından iseniz ve bu dünyanın sembollerini hayatınıza taşımak istiyorsanız ürünleri internet sayfalarında deli gibi arayamaya başladıysanız sonucunda bu sayfaya ulaştıysanız doğru yerdesiniz. Eğer gerçekten iyi bir araştırmacı olduğunuzu düşünüyorsanız ve burayı daha önce keşfetmediyseniz o zaman düşüncenizi hiçe de sayabilirsiniz :) Gelelim benim konuma ; Daha önce bir çok ürün satan sayfalardan bir çok siparişte bulundum tahmin edeceğiniz gibi One Ring peşinden gittim . Ancak gelen yüzüklerin ne renkleri ne de boyutları istediğim gibi çıkmadı ... Bu sayfayı şans eseri keşfettim Google görsellere girdiğinizde gerçeğini yansıtan tek yüzükler bu sayfaya çıkıyordu. Asıl satışları Donanım Haber sayfasından da yönetilen bir sayfadır. Ancak Facebook üzerinde gerçekten ilgilenen birileri var mı diye mesaj attım ve hiç ummadığım bir anda cevap geldi. Öncelikle ürünü satın almadan birebir teslim edilecek ürünün gerçek fotoğrafını istediğime karşılık ve
Genel Puan

Alıcı: Quadima
Tarih: 27 Mart 2015; 15:30:54
Yorum
Güvenilir biri,sonuna kadar güvenebilirsiniz.Temasa geçtikten hemen sonra dönüş yapıldı.İşlemleri hızlı bir şekilde yaptık.Her soruyu cevapladı sağolsun.Kargolama güzeldi,hiç bir şekilde hasar almayacak şekilde yollanmış.Rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: waspsich
Tarih: 23 Şubat 2015; 16:43:52
Yorum
Daha önce kendim için bi ürün almıştım,şimdi de arkadaşıma önerdim ona da aldık çok ilgilendi ve uğraştı sağolsun,çekinmeden güvenebileceğiniz bi arkadaş...
Genel Puan

Alıcı: WayneCorp
Tarih: 28 Ocak 2015; 21:34:47
Yorum
Ürün görsellerde gördüğümün aynısı. Gayet kaliteli. DaYWaLkeR eski esnaflar gibi güleryüzlü yardımsever. Ürünü almadan önce bir çok soru sordum hepsini bıkmadan cevapladı. Kargo söylediği günde geldi. Daha ne olsun. Bundan sonra da LOTR takılarını buradan alırım.
Genel Puan

Alıcı: gcb1903
Tarih: 28 Ocak 2015; 17:15:04
Yorum
Arwen Kolye sorunsuz alış veriş oldu teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: snipeTR
Tarih: 24 Ocak 2015; 14:13:47
Yorum
ikinciye ürün alıyorum, oldukça ilgili, bilgilendirici ve söylediği gibi ürün satıyor. tişikkirler sipermen
Genel Puan

Alıcı: Tobi.
Tarih: 22 Ocak 2015; 19:52:25
Yorum
Öncelikle bir orta dünya hayranı olarak.Bu arkadaşa çok çooooook teşekkür ediyorum.Bir tek yüzük birde orta dünyanın haritasını aldım.Kargo bir günde geldi.İnanılmaz derecede sevindim bugün.Tek yüzük olağanüstüydü.Hem parmağıma takabiliyorum.Tamda parmağıma uyuyor.Hemde boynuma takabiliyorum.Harita gerçekten harika.Sorunsuz bir alışverişti gözünüzü kırpmadan bu arkadaştan alabilirsiniz.Artık ileride bir Diablo'nun saatli kolyesi birde Skyrim aldık mı tamamdır :D
Genel Puan

Alıcı: sato_8520
Tarih: 9 Ocak 2015; 19:47:41
Yorum
Alırken ve kargo bekleme süresinde ilgisini eksik etmedi aldığım kolyede inernet üzerinde araştırdıklarımdan daha hoş
Genel Puan

Alıcı: CANPOLAT86
Tarih: 23 Aralık 2014; 23:25:39
Yorum
2. alışverişimdi 2 yüzük bir harita aldım. yüzükler çok güzeldi. eşimle alyansları çıkardık alyans olarak onları takıyoruz.. :) harita da çok güzel her LOTR sevdalısında olmalı bence. Arkadaşa ilgisinden ve hızlı kargodan dolayı da extra teşekkür ediyorum...
Genel Puan

Alıcı: abow22
Tarih: 14 Kasım 2014; 0:16:37
Yorum
Gerek ürünün kalitesi gerek arkadaşın ilgisi oldukça iyi tavsiye ediyorum :D Arkadaş gayet güvenilirdir. Kendim (de) test ettim onayladım.
Genel Puan

Alıcı: Aelthalyste
Tarih: 1 Kasım 2014; 15:57:06
Yorum
ilgili gayet samimi ve ürün bilgisine hakim bir satıcı. gayet memnunum
Genel Puan

Alıcı: mmeandro
Tarih: 28 Ekim 2014; 15:34:00
Yorum
Genel Puan

Ürün: 2 adet 2. EL SAMSUNG VE AOC Monitör
Alıcı: OstotheK
Tarih: 24 Ekim 2014; 14:12:45
Yorum
Teşekkür ederim iyi alışverişti:)
Genel Puan

Alıcı: Thror
Tarih: 2 Ekim 2014; 12:49:36
Yorum
güvenilir ve hoş sohbet bir arkadaş. sorunsuz alışveriş ve kaliteli ürün için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: yawan
Tarih: 2 Ekim 2014; 12:49:26
Yorum
sorunsuz alışveriş, teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: CANPOLAT86
Tarih: 17 Eylül 2014; 21:38:30
Yorum
Arwen Kolyesi aldım. Elime gayet hızlı ulaştı. arkadaş yardımcı olmak için herşeyi yapıyor tekrar çok teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan

Alıcı: painofsalvation
Tarih: 11 Eylül 2014; 13:15:45
Yorum
Öneririm.Kaliteli ürün ve ilgili satıcı.Pişman olmazsınız.
Genel Puan

Alıcı: ellay
Tarih: 20 Temmuz 2014; 1:11:22
Yorum
Buradan yaptığım ikinci alışveriş oldu. gayet ilgili bir satıcı ve ürünlerde kaliteli. lotr hastalarına özellikle tavsiye ederim.
Genel Puan

Alıcı: splinter.neo
Tarih: 7 Temmuz 2014; 23:56:51
Yorum
Daha düzenl bir satış olamazdı yüzükten çok memnunuz ayrıca..
Genel Puan

Alıcı: Elessar Eredhian
Tarih: 3 Temmuz 2014; 15:41:11
Yorum
Arkadaş çok ilgili ve ürününe güveniyor. Güvenmekte de haklı :) Çok iyi bir alışveriş oldu kendisine de teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: lotrürünüalmayageldim
Tarih: 7 Mayıs 2014; 23:48:41
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu. Oldukça ilgili bir insan. Üründe hiçbir sıkıntı çıkmadı.
Genel Puan

Alıcı: CukAdam
Tarih: 15 Mart 2014; 13:21:22
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu, çok ilgili bir arkadaş kendisi. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Alıcı: Selfroot
Tarih: 13 Şubat 2014; 16:37:57
Yorum
Her durumdan haberdar eden ilgili bir satıcı sorunsuz ürün teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: Undomiel26
Tarih: 7 Aralık 2013; 21:13:22
Yorum
Gelen eşya beklediğimden kaliteliydi.Arkadaşa çok teşekkür ederim eline geçtiği gün kargoladı, ertesi gün elime geçti. Çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: ellay
Tarih: 7 Aralık 2013; 15:33:25
Yorum
evenstar kolyesi aldım arkadaştan ürün gayet kaliteli ve store a koyduğu ürünün aynısı.fiyat olarak da uygun bir fiyat bence.kendisinden ilk defa ürün almama rağmen kolye elime geçene kadar gayet ilgiliydi sağolsun.kendi elinde olmayan yurtdışı kargo gecikmesi haricinde sorunsuz bir alışveriş oldu.ürünü sipariş etmeden önce alışveriş siteleri yerine burdan almaya çekiniyordum ama şu an bunun ne kadar yersiz olduğunu anladım.şimdi sırada one ring var :D
Genel Puan

Alıcı: odemirbuk
Tarih: 2 Kasım 2013; 18:47:58
Yorum
Satıcının elinde olmayan ufak aksaklıklarla gecikme olsa da çok memnun kaldım.
Genel Puan

Alıcı: arbak
Tarih: 15 Eylül 2013; 22:37:42
Yorum
One ring, harita ve arwen kolye aldım. Ürünler gerçekten muhteşem. Fiyat gayet iyi. Sevgilime hediye ettiğimdeki(LoTR ve middle earth hayranıdır) mutluluğu her şeye değer :) Yüzük ya parmağında ya da boynunda hiç çıkarmıyor. Arkadaş gayet ilgili ve güvenilir. Daha çok alışveriş yapmayı düşünüyorum :) Herkese tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: Satılık NOKIA N73ME
Alıcı: FenerLand
Tarih: 15 Eylül 2013; 19:59:57
Yorum
Genel Puan

Alıcı: waspsich
Tarih: 15 Eylül 2013; 19:59:05
Yorum
Sorunsuz alışverişti.
Genel Puan

Alıcı: arbak
Tarih: 15 Eylül 2013; 19:58:53
Yorum
Genel Puan

Alıcı: snipeTR
Tarih: 15 Eylül 2013; 19:58:42
Yorum
hızlı bir alışverişti, söylediği günde aynen söylediği ürün geldi. açıkcası umduğumdan kaliteliydi. özellikle arwen kolyesi/bronş'u çook güzeldi. kız kardeşim bayıldı. yüzük ise ağırlığı olsun üzerindeki yazıları olsun mükemmeldi. gümüş parlatma bezi hediyesi güzel bir süprizdi. birdahaki sefere gözüm kapalı alışveriş yapabileceğim bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: Satılık CS:GO (Bitti)
Alıcı: 4BringT0Life
Tarih: 15 Eylül 2013; 19:57:27
Yorum
Güvenli
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156