Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokom
Gerçek Adgok yıl
Doğum Tarihi6 Temmuz 1921
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hangi Telefonu Alsam??? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ben s4 telıımı 5 sene kullandım düşürmesem daha da kullanırdım .asus zenfone 3 laser albılırsın o fıyatlaara garantılı olarak... Mesaja git »
1 mayis AKK duzenlemesi ne oldu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ınsallah kalkar pc topladık oyun ındırım dıyorum bı bakıyorum oyunlar 60 gb ee kota doldu böyle sacmalıkmı olur başka yerden oyunu yuklıyeyım dıyorum ... Mesaja git »
MANAGER VE FUTBOLCULARIN HEPSI SIYAHİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
tam olarak nerede bulamadım ben gecen hafta ındırdıgımden farklı sanırım... Mesaja git »
MANAGER VE FUTBOLCULARIN HEPSI SIYAHİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
17.2 oyun surumu sanırım crack den olabılır i3 ıslemcılı başka pc de aynı yukledıgım oyun onda sorunsuz oynuyor acaba tek crack mı var yada başka nere... Mesaja git »
MANAGER VE FUTBOLCULARIN HEPSI SIYAHİ konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkdaslar ne yaptıysam olmadı işlemcim i5 7500 ekran kartı rx 470 msi ama asus strike tatktık gene aynı sorun oyuncuların hepsı zencı acababasına bas... Mesaja git »
Aradaki 800 lira farka değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sahsen ı phone ekran ufak oldugundan dusunmem 6 pluslarada 4000 gıbı bı rakam vermek komık olur altı ustu bı telefon yazık gunahtır o paralara... Mesaja git »
Aradaki 800 lira farka değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
a7 gercekten hos telefon bende arada kaldım ama aradakı farkta 800 gıbı rakam telefonda ne yapacagın onemlı bence a7 ye 2300 gıbı rakam bıle fazla ama... Mesaja git »
Tavsiye konusunu başlattı (2 ay önce)
Selam Arkdaslar A7 2017 mı yoksa a8 2016 mı yada onercegınız baska telde olur ama ekranı buyuk olması lazım bıde tr garantılı.... Mesaja git »
*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam hangı vatandan aldınız o fıyata sıtesıne baktıgımda 2200 gıbı fıyat gordum..... Mesaja git »
GALAXY S4 CIZIRTI SORUNU (Yeni Gelişmeler 14.06.2013) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
valla yazarsan ıyı olur merak ettım acıkcası benımkı kesık ısrarla vermedıler gerek yok falan dedıler bayıler.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086