Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Snowizma
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İYİ Parti'den çok sert çıkış! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Konudaki kuduzluların aşısının yaptırılmasını forum yönetiminden istirham ediyorum!... Mesaja git »
Ak Parti eriyor İYİ Parti geliyor (Orhan UĞUROĞLU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Böyle güzel açıklanamazdı. Kimse chp denen hdp yancısı bir partiyle kardeşlik beklemesin. Zaten chpliler hala partilerinin ne halt olduğunu anlayamadı... Mesaja git »
İYİ Parti'den çok sert çıkış! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Geç bir şey yok ama doğru olanı yapıyorlar. Çünkü man belgeleri ve zarrab olayı ülkeyi iyice gerdi, bu durumda bir yerde saf durup karşıyı yermek büyü... Mesaja git »
Ah bu Jack Semih, içince ayrı bir saçmalıyor :)... Mesaja git »
İYİ Parti - Meral Akşener başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Meral hanımı oraya gönderen bizzat Devlet Bahçeli'dir. Nedenini Bahçeli'ye sormak gerek neden yolladı diye... Aytun Çıray konusunda katılıyorum, çizg... Mesaja git »
ATATÜRK VE ERDOĞANI HEDEFE KOYAN NATO TATBİKATI.40 ASKERİ ÇEKTİK. başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Kanıt yok yani sadece reyiz beyimizin sözlerinden ibaret yanlış görmediysem. Biz nereden bilelim sallamadığını. Kendi kuklalarını niye hedef tahtasına... Mesaja git »
MHP'de istifalar durdurulamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Başlarda kimsenin orada bir dakika bile durmamasından yana olan ben Mart 2018'deki olağanüstü kurultayda genel başkanın değişebileceğini düşünüyorum. ... Mesaja git »
Çok önceden dediğim gibi Chp gibi terör destekçisi bir parti ile hareket edilmesi doğru bir davranış olmazdı. He yine birçok otel ve toplantı salonu k... Mesaja git »
İyi Parti Genel Merkezi Ankara'da Açıldı. TV Kanalları Uyuyor! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Chp niye erken seçim istedi? Mhp niye barajın düşmesini istedi? Akp niye birden Atatürkçü oldu? 3 sorunun cevabı da ortak ve 3 harfli :) IYI... Mesaja git »
Akp gazetesi Akşam 'ın rezilliği. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu siyonistlerin kökünü kazımazsak bize de ar olsun!... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078