Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Snowizma
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bizimkiler inceden dokundurmuşlar herhalde ağlayarak kaçtıklarına göre :) Dur daha bismillah bile demedik!... Mesaja git »
Hocam benim bildiğim hanedanın 20. yüzyıldaki gibi etkin bir gücü yok, o sahada Abd ile karşılaşmayı ne kadar göze alır tartışmalı. Ayrıca İngiltere,... Mesaja git »
Allah muzaffer eylesin Türkmen kardeşlerimizi. Ama benim anlamadığım nokta şu ki Irak hükümeti neden harekete geçme kararı aldı. Benim bildiğim abd'ni... Mesaja git »
SORUN: Alternatifsizlik başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Belli ki chplisiniz, kalbinizi kırmak istemem ama chp son 15-20 yıldır iktidarı hedefleyen değil besleyen bir parti oldu. Sadece Kılıçdaroğlu değil, B... Mesaja git »
SORUN: Alternatifsizlik başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yapmayın Allah aşkına, hdpli teröristler Meral hanımdan nefret eder, kendi sözlükleri ekşide bile okuduğumda "Kürtlerden hayatta oy alamaz, faşist, ır... Mesaja git »
SORUN: Alternatifsizlik başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Akşener için her dala bindi demişsin, ne dalları bunlar? Söyle biz de bilelim. Kendisi her zaman muhafazakar-milliyetçi çizgide gitmiş biri ve bugün d... Mesaja git »
Kardak Kahramanı Ali Türkşen, Meral Akşener'in Partisine Katıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Güzel bir tabloyla konuya güncelleme getirelim. Osman paşa katılırsa belki şu Meral hanıma iftira atan trollerin de çenesi kapanır.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bilgisayarda önemli hiç bir sorun göremedim. n11'den aldım, 2 gün içinde elime ulaştı. Ne touchpad'ın de bir sorun var ne de menteşesinde. Sadece ok t... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar bu mouse drop sorununa bir çözüm bulundu mu?... Mesaja git »
6000 TL'ya kadar Laptop Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Anlaşılan bu 500 tl'nın 160'ından yararlanabiliyorum ancak :) Linkler için sağolun, tekrar inceleyip düşüneceğim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.471