Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Snowizma
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Meral Akşener gençleri toplar başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
forumu kardeşim Akşener'i AKP kendi elleriyle şişirdi, kusura bakma. Mhp'deki genel başkanlık yarışında ilk 4 aday çıktığında hangisi gelirse partimiz... Mesaja git »
Meral Akşener partisi flaş isimler başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Haşim Kılıç'ı ben de desteklemiyorum ama teklif götürüldüğüne göre vardır bir iş. Ayrıca şu sistemli adam tarzı 2-3 eleman var bu bölümün seviyesini... Mesaja git »
Devlet bahçeli isyan ediyor :D başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
15 Temmuz’u basamak yaparak, 16 Nisan’ı bahane ederek yeni devlet, yeni kurucu amacında olan varsa, aklını başına, ayağını da denk alsın. 15 Temmuz'd... Mesaja git »
Doğu Perinçek: Meral Akşener "Gladio'nun kraliçesi" başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Pkklı/fetöcü komünist kılıklı şarlatan... Vatan hainliği tescilli bu herifi hala dışarda tutuyorlar. Senin Meral hanıma söylediğin her çirkin söz onu ... Mesaja git »
2019'DA GÖRMEK İSTEDİĞİN ADAY? başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
İlk ikide Meral başkan ve Osman paşayı görmek sevindirdi. Ancak Osman paşa her ne kadar askeri bir deha olsa da siyasette başarılı olacağını düşünmüyo... Mesaja git »
YARIN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Diğeri işaretledim, Meral başkanın partisi diye düşünerek ama yarın demişsin, parti kurulmadığı için Saadet ya da Hepar derdim.... Mesaja git »
Neden bu kadar ayrıştık? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Batılı kâhin Nostradamus'un 1500'lerde öngördüğü kehaneti, yabancı kaynaklar bunu Fransız ihtilâline yormuş ama Türkiye'nin son 10 yıllık durumuna dah... Mesaja git »
TARİHİ ADALET MİTİNGİ !!! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valla bu kadar kalabalığı kimse beklemiyordu herhalde, helal olsun ne diyelim. Ama keşke teröristlerle arana mesafe koyabilseydin be Kılıçdaroğlu, böy... Mesaja git »
Meral aksener fetocu yalani başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ulan 2 senedir aynı tatava... Kadın Mhp genel başkanlığına adaylığını koyduğundan beri aynı laflar. Kardeşim böyle bir şey olsa bu kadını "Türk Milliy... Mesaja git »
Meral Akşener ve Ümit Özdağ Birlikte Milli Merkez Partisi Kuruyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mhp'de artık geri dönüşü olmayan bir çürüme başladı. İl/ilçe binasının yolunu bilmeyenler delege yapıldı, muhaliflere baskı yapıldı, ya ihraç edildile... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.313