Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Snowizma
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar Talisman: Digital Edition için Bundlestars'daki Talisman bundle'ını mı almamı yoksa yaz indirimlerini bekleyip Season Pass paketini mi alma... Mesaja git »
Train - Tren Because of missing the train, I had to get a cab to arrive home. - Treni kaçırdığımdan, eve varmak için taksi tutmak zorunda kaldım.... Mesaja git »
End - Son I fell asleep as I come to the end of the book I had been reading. - Okumakta olduğum kitabın sonuna gelirken uyuya kaldım.... Mesaja git »
Humble Bundle'dakiler çok hoş oyunlar gerçekten, genelde de öyle oluyor ve 1$'lık bundle'ları kaçırmıyorum. Örneğin o ilk 3 oyunun indirimsiz toplam m... Mesaja git »
Nedenmiş o? Papa Eftim de Rum asıllı ve kendini Türk hisseden bir Hristiyandı ama Kurtuluş savaşında ve milli mücadelede var gücüyle çalışmış biriydi ... Mesaja git »
Adana'daki Arapça tabelalar sökülüyor. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mersin'de de benzer bir çalışma yapıldı diye biliyorum. Darısı diğer illerimizin başına.... Mesaja git »
Abdullah Gül başkanlık için Hayır tarafının adayı olabilir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir siyonist gider, öteki gelir, ne anladık biz bundan... Ülkücüler oy falan vermez bu adama!... Mesaja git »
Türkiye'ye Müdahale yapılmak isteniyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir oltaya düşen daha... Erdoğan dediğin zaten proje adamı, merak etme herkes rolünü güzel oynuyor. Böylelikle Türk milletinin Erdoğan'a daha sıkı bağ... Mesaja git »
Hocam soru sayısını arttırmaya devam, hala tam doğru sonuç verdiğini düşünmüyorum kendi açımdan (Liberalizmin bu kadar yüksek çıkması gibi) ama iyileş... Mesaja git »
Şeriat gelir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şeriat hukuki açıdan gelmeli fakat bu hükümetle değil, bunlarla birçok masum yanlış yere yargılanır, kurallar saptırılır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.289