Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Smartyy
Gerçek AdMete
Doğum Tarihi13 Mayıs 1995
KonumKocaeli,Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 27 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ve karşınızda F360 Madonna (Special Edition) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ferrari kırmızı olmalı... Mesaja git »
Dünyanın en büyük motoru ( 9.4 Litre V8) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
1.6 motor bile büyük geliyor artık bize. 2000 canavar, 3000 ütopya.... Mesaja git »
İşi Evden uzak olanlar arabayla gidip gelenler başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Clio ile 4 litre yaksa, git gel toplam 4.8 litre yapar. 5 diyelim. Mazot 4 TL (starpet). Ayda 20 günden 400 TL yapar. Clio daha az yakar. Yolculuk da ... Mesaja git »
Frene Basınca Sürtme Sesi Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bende de oluyor sonra düzeliyor balata bitse ışık vs yakar heralde değil mi... Mesaja git »
MAX 32 bin lira bütcem var. ARABA İÇİN YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Multijet motor dayanıklı olmasa hayatta yanaşmazdım. Çünkü kesinlikle az yakmiyor. Darıca İstanbul arasi, sehir içi yan yol vs. 7 litre yakıyor. Sakar... Mesaja git »
MAX 32 bin lira bütcem var. ARABA İÇİN YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ayni paraya 1.6 105 beygir emotion bravo aldim 2009 model, 170 binde. 1 1.5 ayda on bin km yol yaptim. Mis gibi biniyorum. Starpetten de 3.99 a mazot ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar hava muhalefeti yüzünden evdeyim. Pm atabilir misiniz izleyelim.... Mesaja git »
ŞEHİRİÇİ YAKIT TÜKETİMLERİNİZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
1.6 jtd Bravo 105 bg. Sehir içi 8-10 litre. Gebze-İstanbul trafiği karışık.... Mesaja git »
c4 cactus pejo 2008 kıa soul skoda yeti... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hepsine bindim kullandim. En geniş en içimin ısındığı yeti oldu. 1.6 dizel güzel ama dsg... Mesaja git »
Fiesta, linea, attarage ??? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Linea az yakmiyor... Mesaja git »
Arkadaşları

kutsal95

AtesliPanda

Captain The 4th

Çilekli Limonata
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.154