Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Smartyy
Gerçek AdMete
Doğum Tarihi13 Mayıs 1995
KonumKocaeli,Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 seat ibiza 1.0 ecotsi manuel alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Çok ortada bi bütçe. Düşük km 1.5 dizel Megane 3 alırım ben olsam, para cebimde kalır. Donanim olarak da yok yok. Dizel Corolla da bakılabilir, hem i... Mesaja git »
Maksimum 500 TL'ye sorunsuz Laptop aranıyor konusunu başlattı (18 gün önce)
Merhaba arkadaşlar pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Fenerbahce alanya maci 7 tl. Digiplay. 1800k başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam iban alabilir miyim... Mesaja git »
Bravo düşünürseniz bravo garage diye bir grup var feyste. Eksileri artıları öğrenebilirsiniz. Ben 1 senedir Gebze Sakarya arası kullanıyorum. Virajlar... Mesaja git »
motorin iskonto fiyatlarının nedeni nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ekleme: bütün gebze haremciler de oradan fullüyor depoyu.... Mesaja git »
motorin iskonto fiyatlarının nedeni nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben starpetten kullandim 1 sene 1.6 Multijet. 1.5 crdi yine bir seneden fazladır kullaniyoruz. Daha az yol gidiyor ancak bunu söyleyebilirim.... Mesaja git »
1 Ocak 2018 İtibariyle Araç Fiyat Listeleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Passat trendline manuel DSG farkı?... Mesaja git »
Gündüz Farları Yakma Saçmalığı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Troll sanırım.... Mesaja git »
Beygir ve tork canavari TRANSITimi karavan yapma cabalarim guncel başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Normalde ne iş yapıyorsun abi... Mesaja git »
Rezerve. Ayrıntılar ilk mesajda. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhabalar, 2009 fiat Bravo aracım var. Üzerinde orjinal teybi var 6lı ce changerlı falan. Bluapunktr sanırım cahilim bayağı. :) İstediğim teybi... Mesaja git »
Arkadaşları

kutsal95

AtesliPanda

nusret_yildiz

Captain The 4th

Çilekli Limonata
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203