Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Smartyy
Gerçek AdMete
Doğum Tarihi13 Mayıs 1995
KonumKocaeli,Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Acaba bu kaza nasıl oldu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Katılıyorum... Mesaja git »
Üniversite öğrencilerine Spotify aylik 6.99 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Çıktığı zamandan beri kullanıyorum. Premium çıkınca ona geçtim. Çok uzun zaman oldu. Gördüğüm en özel uygulama. Nasıl bu kadar ters dusunebildin şaşır... Mesaja git »
SW araçlar sizce güzel mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Scenic c3 picasso pejo outdoor focus clio sw gibi araçlara bakıyorum ben de, öte yandan bravo göz kırpıyor. Yaş 21, küçük araba sevmiyorum pek.... Mesaja git »
Opel Insignia ÖLÜ Doğdu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Öyle gelmiştir hocam liftback araç. Ben çok heyecanla bekliyordum belki dayım alır da bineriz diye, ama makyajlanmasını bekleyeceğim.... Mesaja git »
Fiat 124 Spider'ın Türkiye fiyatı belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben hiç Cabrio araca binmedim. İlgimi çekmiyor sanki hep boynum tutulacakmış gibi geliyor. Öyle pısırık büyütmüşler. Sıcak olmayan betona da oturamam ... Mesaja git »
ÖTVSİZ LÜX ARAÇ ALIMINDA YENİ DÖNEM BAŞLADI başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Zoruma neden gitsin ki? Ben de bir suv alır binerim. Vergi yönetmeliği açık. İndirim konusu hiçbir şekilde yapılamıyor. Gider olarak girilebilir.... Mesaja git »
ÖTVSİZ LÜX ARAÇ ALIMINDA YENİ DÖNEM BAŞLADI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaş vergi kaçakçısı muamelesi yapmış kendi şirketine araba alanlara. Kapalı kasa tek sıra koltuk kamyonet harici hiçbir araç vergiden düşülmez. Te... Mesaja git »
ÖTVSİZ LÜX ARAÇ ALIMINDA YENİ DÖNEM BAŞLADI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Lüks araç alip vergiden düşmek şehir efsanesi. Açın okuyun boş boş konuşmayın.... Mesaja git »
Vicdansız sahtekar herifler... Mesaja git »
İlanı okuyan adama saldıran ilan sahibi başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
8 aracada müzik tesısatı var degeri 2500 TL sök me dersen parasını verırsın pazarlık yok yazdık arayıp sacmalamayın km düsük koy gazını gez ... Mesaja git »
Arkadaşları

kutsal95

AtesliPanda

Captain The 4th

Çilekli Limonata
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125