Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
abdhakan
Gerçek Adhakan arslan
KonumAnkara, Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 82
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ankara uygun fiyatlı mekanlar (Happy Hour) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
demet bolumangal arkana bakmadan kaçmak isteyeceksin son fırsat aldığım yer patlıycan etlık güzel tavsiye ederim... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Alınık Sanal market 3 lira öner kazan zaten 10 TL veriyor Ödeme Enpara nuvo garanti... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
alınık sanal market kodu 15 2,5 tl den... Mesaja git »
Ankara uygun fiyatlı mekanlar (Happy Hour) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İncek marul Cafe den iki kere kiloluk tavuk ve köfte menü aldım fırsatlardan memnun kaldım fiyatı artirdilar bu ara 30 tl kiloluk menuler vardi kahval... Mesaja git »
Ankara uygun fiyatlı mekanlar (Happy Hour) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Öncelikler bir çaya 3-4 tl alan mekanların inadına, daha uygunu da varmış demek için açtım bu başlığı, sizlerinde katkılarını bekliyor olacağım. ... Mesaja git »
Ankara uygun fiyatlı mekanlar (Happy Hour) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Fırsat alıp sakın demet bolu etmangala gitmeyin doymadan kalkarsın İnce yeni marul Cafe menüleri çok iyi Çayyolu bolu etmangala menüleri iyi... Mesaja git »
Sanal market kod göndermiş başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kullanmayacak arkadaşlardan bende bir kod rica ediyorum... Mesaja git »
💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Pm dükkan lutfen... Mesaja git »
Tadıldı! Ankara Künefe+Dondurma+Çerez Tabağı+Süt+Çay 10TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
[b]Arkadaşlar geldim yedim, gercekten güzel. Dondurması daha güzel, sert bildigin kesme dondurma 17:30 [/b] ...... Mesaja git »
Teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078