Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gece_yolcusu
Gerçek AdNecmettin Ersin
Doğum Tarihi1 Mart ****
MeslekMuhasebeci
KonumEdirne,Uzunköprü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
28. mekanize p. tümeni lojistik destek komutanlığında 365 kd olarak görev yaptım. oraya gidecek arkadaşlara yardımcı olabilirim.... Mesaja git »
[/image]... Mesaja git »
Hocam ben en son V135 Core Yazılım.zip yazılımı yüklemiştim MB82-1.37 yazılımı yükleyebilirmiyim tv bilgileri aşağıda gece_yolcusu @ 15 Ekim 2015; 1... Mesaja git »
Albea İçin Osram H7 PLUS Ampül Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Demekki uzunlar için 2 adet Kısalar için 2 adet ampul lazım. Vermiş olduğunuz cevap için teşekkür eder, iyi günler dilerim.... Mesaja git »
Albea İçin Osram H7 PLUS Ampül Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
coderMX @ 15 Ekim 2015; 10:20:45 quote: Orijinalden alıntı: SilverBlue zarar vermez tesisata - normal ampuller kadar elektrik tüketiyo... Mesaja git »
Hocam af buyurun bu mesaj bana idi sanırım 22 Vestel ile 42 Telefunken yazılımı iliginize ayrıca teşekkür ederim. sağolun ... Mesaja git »
@Ado Üstad Telefunken tv , Vestel tv lerin servisbilgileri ekte sunulmuştur. Telefunken 42TF4025 led tv.nin en son versiyonu ile http://store.... Mesaja git »
Atiker LPG ışığı kırmızıya inince kaç km daha gider.?? başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
atiker bu sorunu çözmeye niyeti yok anlaşılan. diğer markalarda aynı sorun varmı acaba?... Mesaja git »
@candan mühendislik Hocam motor şase no : 4178 0000 6398683 8 valf 2006 model fiat albea aracıma Atiker sistem düşünüyorum. hangi modelini seçmeliyim... Mesaja git »
Asus K555UB-XO096T Intel Core i5 6200U 2.3GHz/2.8GHz ALINIR MI? başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
sus K555UB-XO099D i5-6200U 4GB 1TB 2GB GT940M laptop aldım Çok memnunum. ramleri yükseltmek istiyorum. 4 GB. daha alacağım. 1) http://www.hepsi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları"
Acemi Birliği : BKM.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR
Usta Birliği : 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM.LOJ.DES.K.LIĞI KH. VE KH.TK. / MAGOSA / MAGOSA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.105