Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NextMan--
Gerçek AdMetehan İZCİ
Doğum Tarihi14 Aralık ****
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 141
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bundle'lardan Kalan Oyunlar (Güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
satış yapıyormusunuz ??? almayı düsündüğüm oyunlar var... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
dışardan dolar olarak aldığım steam wallet kodu steam hesabına eklediğimde tl ye çevirisi nasıl oluyor,yani şuanki kurdanmı çeviriyor yoksa steamin ke... Mesaja git »
Bundle'lardan Kalan Oyunlar (Güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
pm atıyorum görüyorsunuz neden cevap vermiyorsunuz satacakmısınız ?... Mesaja git »
gün içinde alışverişi hızlıca gerçekleştirip oyunları aldım,rahatça alısveriş yapabilirsiniz tekrar teşekkür ederim :)... Mesaja git »
Uygun Fiyat | Steam Oyunları başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
biraz önce kendisinden 2 oyun aldım hızlıca alısverisi gerçekleştirdik :)... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Keşkee böyle gelse sabırsızlıkla bekliyorum... Mesaja git »
444 Level Steam Hesabı Herşeyi İle Beraber Satılık başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
yanlış anlamayın da facebook ve twitter hesapları ben sahteyim diye bağırıyor resmen... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
daybreak sitesine girip ticket atın hocam hesabınıza yükleme yapıyorlar,ama hiç birinin satışı yok boşuna umutlanmayın hepsi hediye olarak hesapta kal... Mesaja git »
Cs go free kasa aç başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
referans paylaşımı yasak... Mesaja git »
Katılıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

torna&do

TheDifference35

akten
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hi Guys
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141