Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NextMan--
Gerçek AdMetehan İZCİ
Doğum Tarihi14 Aralık ****
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 107
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
hpden zamanında dili yanan birisi olarak yaklaşık 1 yıl önce i5 8 gb olan modelini aldım ve hiç pişman değilim bilgisayar asla ama asla ısınmıyor,fiya... Mesaja git »
Satılık Swatch SUOT700 konusunu başlattı (dün)
Swatch SUOT700 Rose bayan modeli kutusuyla beraber,saatte kesinlikle bir sıkıntı yoktur sadece camında küçük çizikler var 230 tlye alınmıstı tam olara... Mesaja git »
daha önce kenara attığım Motor Racer 4,DiRT Showdown,X COM: UFO Defense,No Time To Explain,Road to Ballhalla,Divide By Sheep steam keylerini takaslama... Mesaja git »
Boyner Tişörtlerde 2 al 1 öde yeniden başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bunun adı resmen çakallık..... Mesaja git »
Boyner seçili tshirtlerde 2 al 1 öde (bay-bayan) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
şuan devam etmiyor bitti... Mesaja git »
Boyner seçili tshirtlerde 2 al 1 öde (bay-bayan) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bir kampanyanın daha sonuna geldik neyse artık yakın zamanda tekrar geleceğini umut ediyorum..... Mesaja git »
bu nasıl bir sistem anlamadım sepeti parçalayıp 4 parça alabildim alacağım 4 ürün daha vardı ama kupon uçtu ve 20 dakika kaldı..... Mesaja git »
SATILDI AWP MEDUSA(FT) - OPERASYON DROP :) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
hocam rekabetçidenmi düştü acaba yoksa war gamesten felanmı :D... Mesaja git »
3-4 gündür denemediğim yok kalmadı windows 10 creators update yüklemeye çalışırken hep aynı hatayı alıyorum,windows update harici elle yüklemeyide den... Mesaja git »
Türk Telekom Prime Yardımlaşma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar prime kullanan bir arkadaş bana yazabilirmi küçük bir ricada bulunacağım kendisinden... Mesaja git »
Arkadaşları

torna&do

TheDifference35

akten
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hi Guys
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094