Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NextMan--
Gerçek AdMetehan İZCİ
Doğum Tarihi14 Aralık ****
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 129
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
teşekkür ederim ama medya aracını denedim yine olmadı diğer yöntem olarak iso üzerinden tekrar kurulum yapmak istemiyorum daha 1 ay önce yapmıstım :/... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
0x8019001 hatasını alıyorum nasıl çözebilirim acaba kafaya yiyeceğim... Mesaja git »
0x8019001 hata kodunu alıyorum arkadaslar manuel olarak ta yükleme yapamadım nasıl çözebilirim acaba... Mesaja git »
42 tlye PUBG başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende aldım 1 haftadır düzgün bir şekilde oynuyorum fiyat ucuz diye laf yapıyoruz burda fiyat 100 tl olsa bu seferde neden 100 tl cok pahalı deriz... Mesaja git »
indirimli olarak call of duty 2 ve call of duty modern warfare 4 oyunlarınıda eklerseniz çok sevinirim :)... Mesaja git »
Warhammer: End Times - Vermintide+dlc steam gift çok ucuza başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
güncel... Mesaja git »
Steam Gift Oyunlar(%20den başlayan indirimlerle) PUBG 55 Lira) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
takas düsünürseniz yazabilirsiniz... Mesaja git »
Steam hesabıma bir bildirim geldi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
oyunu aldığınız site oyunu iade etmiş yada daha büyük ihtimal olan çalıntı kartla alısveris yapmışlar sonrasında kart sahibide iade aldığı için oyunda... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hadi bakalım çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
spectrum 2 case geldii konusunu başlattı (2 ay önce)
evet donanımhaber sakinleri gece itibari ile yeni kasamız hayırlı olsun,ak47 gerçekten mükemmel olmus tek sıkıntı gaben amcamız yeni bıçak eklememiş s... Mesaja git »
Arkadaşları

torna&do

TheDifference35

akten
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hi Guys
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.172