Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NextMan--
Gerçek AdMetehan İZCİ
Doğum Tarihi14 Aralık ****
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 133
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
pazar çöktü resmen şaka gibi... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kasa bir süre sonra kalkacakmı yani... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
gerçekten o al sat işini nasıl yapıyorlar 7 gün bekleme süresi olmadan... Mesaja git »
kasaların kaldırılacağını düşünmüyorum sonuçta standart bir zamanda getirdikleri bir güncelleme yine bir etkinlik vs olsaydı dediğiniz gibi olabilirdi... Mesaja git »
işin garibi key fiyatlarıda yükseldi bende 2-3 tane kenara attım bakalım... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
lawbreakers oyunu hakkında bilgisi olan varmı zamanında almışım ama aktif etmemişim duruyor kenarda... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bir sorum olacak bu humblemonthly alırken referans sistemini kullanıp 8 dolar kazanma durumu nedir,1 defa karşı tarafın referansını kullanırsak 2 tara... Mesaja git »
oynamayacagım civilization 6 oyununu satıyorum gift/key alan arkadaş nasıl isterse o şekilde göndereceğim... Mesaja git »
PUBG 51₺ hi2games başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
sitenin ilk zamanlarında 42 tlye almıstım ve hala bir sıkıntı olmadan oynuyorum not:oyunun parasını oyun içi kasalarla çoktan çıkardım zaten... Mesaja git »
Teşekkür ederim hemen bir kontrol edeyim umarım en kısa zamanda hallederler... Mesaja git »
Arkadaşları

torna&do

TheDifference35

akten
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hi Guys
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.173