Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NextMan--
Gerçek AdMetehan İZCİ
Doğum Tarihi14 Aralık ****
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 103
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
biraz topa tutarak yazın hocam ne zamandır müsterinizim etrafımda şu fiyata alanlar varmıs kendimi kandırılmıs hissediyorum felan aklınıza gelenleri y... Mesaja git »
Arkadaşlar ara ara müsteri hizmetlerini arayıp teklif isteyin,birde dediğim gibi iletişim bölümünden mesaj atarsanızda işinize yarayabilir... Mesaja git »
Açıkcası bende şaşırdım şöyle açıklayayım;geçen seneden tarifeye geçisim vardı bu ay bitecekti aradılar saçma fiyatlar teklif ettiler bende bu tarifem... Mesaja git »
bende geçen sene aldığım 8 gb tarifesini 12 ay tahaddüt süresi ekleterek vergilerle beraber 25 tlye almıs bulunmaktayım ... Mesaja git »
🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
türktelekomda çalışan bir arkadaş varmı acaba küçük bi ricada bulunacağım kendisinden... Mesaja git »
yakın zamanda kulaklık alacagım internette arastırmada yaptım ama siberia 150 siberia 200 ve siberia raw prism arasında hangisi daha iyi bulamadım acı... Mesaja git »
120gb Corsair LE SSD referans ilanıdır!!! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
fiyat takip... Mesaja git »
satılık huntsman knife fade factory new konusunu başlattı (24 gün önce)
arkadaşımın csgolive sitesinden kendi kasasından çıkarttığı huntsman knife fade factory new satılıktır float : % 3.36674.Steam fiyatı 650-670 tl arası... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
son 1 aydır fps de aşırı düsmeler yasıyorum sizdede oluyormu,200-220 lerde gezerken simdi bazen 90 bile oluyor ortalama olarakda 120 civarı... Mesaja git »
3 ADET STEAM OYUN ÇEKİLİŞİ 26.02.2017 | KAZANANLAR BELLİ OLDU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

torna&do

TheDifference35

akten
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hi Guys
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
1.109