Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpikk
Gerçek Adalpik turk
Doğum Tarihi28 Kasım 1981
MeslekM.Müşavir
İlgi AlanlarıYaşama dair her şey
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 75
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Evet hocam bekkemek lazim artik tum telefonlar benzer.Bende merak ediyorum acaba nasil olacak sizinti felanda pek yok... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Ben 2011 den sonra ilk defa samsung aldim oda kalem kullanmak amaciyla, cogu markayi denedim, arayuz hizi ,kasmayan modeller; xiomi, huawei, one plus... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Ben en olarak genis telefon seviyorum, oda mi mix disinda yok, yeni nesil tasarimlari sevmiyorum pek, 2s de pil az,kamera nasil bilmiyorum,proda pil i... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aynen Murat, dediklerin disinda kullandigim en iyi telefondu.Biraz bekliycem ya ona yakin bir sey cikarsa alirim ya da dusunce mi mix alicam ek olarak... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam 6 plusa iyi fiyat vermisler.Daha once mi mix kullandim kalem ve fotograf icin bu cihaza gectim.Acikcasi arayuz hizi gecisler xiomi de cok iyiy... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Iade edin hocam.Nano likitten fayda beklemeyin,... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Burdaki rakip taraftarin yorumlarini gordukten sonra , ben bile insanligimdan utandim.Yok peruk, yok bilmem ne.Yakismadi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam bu telefonu ozel yapan kalemi.kamerasida guzel.Pil suresi daha onemliyse eger.xiomi, oone plus bakin bence... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ocak güvenlik yaması var başka artısı var mı bilmiyorum,kullandıkça fark ederim. link burda üyelik istiyor dowloand için... Mesaja git »
bende bu gün yükledim s7 edge anlatımından faydalandım.Malezya romuna geçtim. Tabi sorumluluk yükleyene ait:)... Mesaja git »
Arkadaşları

brioche2

Sanki Bana Pele

şazenuş

drax*

netkral42

Dousk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık samsung s3353 trevi
Alıcı: brioche2
Tarih: 26 Şubat 2016; 14:28:48
Yorum
Kendisi ile daha öncede alışverişlerimiz olmuştu. Rahatlıkla kendisine güvenip alış veriş yapabilirsiniz. Sattığı ürünün arkasında olan, gerektiğinde de yardımcı olan bir arkadaşımız. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: YURT DIŞI LG G2 32 GB
Alıcı: SerdarAltay
Tarih: 12 Ocak 2016; 13:27:44
Yorum
ilgili satıcı teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: lg g3 32 gb titan
Alıcı: Dousk
Tarih: 6 Şubat 2015; 23:45:39
Yorum
Temiz cihaz, dürüst ve ilgili satıcı. 2 saat içerisinde anlaşıp alışverişi tamamladık. Tekrar görüşmek dileğiyle..
Genel Puan

Ürün: satılık nexus 7 2012 16 gb-275 TL
Alıcı: Sanki Bana Pele
Tarih: 26 Mart 2014; 8:59:23
Yorum
Her şeyiyle muhteşem bir alışveriş ve muhteşem bir insan.
Genel Puan

Ürün: HP G62-a25ET Notebook PC parçaları
Alıcı: tick1988
Tarih: 20 Mart 2014; 14:35:55
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: HP G62-a25ET Notebook PC parçaları
Alıcı: tick1988
Tarih: 3 Temmuz 2013; 12:48:58
Yorum
ürünlerde dendiği gibi geldi sorunsuz. kendiside çok iyi niyetli ve hoşgörülü birisi teşekkürler tekrar
İmza
Bildiklerini anlat, ama aklı vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma.Sessiz kalmak,bir şey bilmediğin anlamına gelmez,Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez.Herkesi kendine eşit gör,Her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık,Çok büyük görmekte korkaklıktır.Cesaret akıldan gelirse cesarettir,Bilgisizlikten gelirse cehalettir.Hz. Mevlana~
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Takım
Beşiktaş
Hakkında
Bildiklerini anlat, ama aklı vermeye kalkma,
Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma.
Sessiz kalmak, bir şey bilmediğin anlamına gelmez,
Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez.
Herkesi kendine eşit gör,
Her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık,
Çok büyük görmekte korkaklıktır.
Cesaret akıldan gelirse cesarettir,
Bilgisizlikten gelirse cehalettir...
~Hz. Mevlana~

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156