Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
constantine05
Gerçek AdFuat Darı
Doğum Tarihi4 Nisan 1990
KonumBalıkesir, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Son zamanlarda ben de denk geliyorum hileye.Günde 6-7 el atıyorsam,kesin 1 tanesinde hile ile ölüyoruz squadta.Speedhack kullanan ,aim hack ile sürekl... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çanta seviyeleri var.seviye 1,seviye 2 ,seviye 3 diye.Sen seviye 1 buluyorsunudur,onun kapasitesi az oluyor.Aynı durum kask ve çelik yelekte de var.No... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Gündüz sıkıntı yok.Hattım 75mbps.50-70 arası alıyor gündüz.Akşamları ise sürekli 10mbps altı değerler.... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Akşamları internet hızı rezil durumlarda son günlerde hep böyle.... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Her yeni güncellemede oyunu bozmayı nasıl başarıyorlar anlam vermek güç.Gelen güncellemeler oyunu düzeltmek için değil adeta bozmak için.Güncelleme ya... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
BF1 sorunları yüzünden oyunda soğuduk Cod denedik,o hiç sarmadı arkadaş.Çocuk oyunu gibi geldi birden Cod'a geçince.Ulan BF1 güzelim oyunu aptal sorun... Mesaja git »
Call Of Duty: World War II - PC - [ÜCRETSİZ AÇIK BETA AÇILDI !!] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bf1 den bu oyunu oynamak işkence gibi geldi.Oyun gereksiz çok hızlı,adam yardırıyor gidiyor gibi.Grafikler bf1 gibi hiç değil.Gerçekcilik yok,sesler k... Mesaja git »
Türknet Kullanıcıları 4 mbps Upload Sorunsalı [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Zaten modem değerlerinde 4mbps gözüküyor, tanımlı yani o hız bize ama vanayı 2mbps olarak kısıyorlar. Tuknet büyük bir atak yaptı ve ilk oldu zaten. Y... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
9 aydır turknet kullanıyorum. Şimdiye kadar ufak 2-3 problem oldu o kadar. 9 ay sonunda nur topu gibi 75mbps sınırsız akn siz kotasız internetim oldu.... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ooff diyorummm.Ben de az önce mailde gördüm,sonra foruma gireyim bakayım dedim.Burda da gördüm.Turknet çıldırdı diyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.098