Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
constantine05
Gerçek Adismet
Doğum Tarihi4 Nisan 1987
KonumBalıkesir, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Adamların elinden gelen hile çözümü sadece reshade i engellemek Adamlar aim hack,wallhack kullanıyor, bunlar yok efendim neymiş,reshade de dürbün hil... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar bedava yurtdışı telefon aramalarında ceptelefonu dahil mi?Almanya cep telefonu arasak,bedava kapsamında mı?... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar yurtdışı cep telefonu arama bedava kapsamında mı acaba?Yurtdışı Ev telefonları bedava ama cep telefonları hakkında bilgim yok. Bilgisi olan... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
5 tane desperado 1 tane de biker çıktı :D... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sürekli yeni haritaya atması çok saçma. Nasıl 1.0 sürüm bu. Adam belki ilk defa şuan alacak eski harita için ama gel gör ki, sürekli yeni harita çıkıy... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu pazarda satılan yeni kutuyu nasıl alıyoruz ki?Oyun içinden mi çıkıyor kutu acaba?... Mesaja git »
Zaten çoğunluğu hs aim hack kullanıyor. Bugün iki oyunda denk geldik, 2-2 farklı yerlerde dolaşıyoruz, aynı adam kar98 ile hepimizi arka arkaya hs ile... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu türknet belli ki speedteste falan ayar çekmiş.72mbps hız gösteriyor ama sayfalar geç açılıyor.yotube twitch falan izlenmiyor.Discord ta bile sesler... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şansımızı deneyelim, ben de katılayım... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim de iki gün önce aynı durum oldu.Arıza kaydı da bıraktım,1-2 aydır akşamları falan hız hep düşüyordu 3-10mpbs arası.Hat 75mbps kullandığım.Dönüş ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.066