Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
constantine05
Gerçek AdFuat Darı
Doğum Tarihi4 Nisan 1990
KonumBalıkesir, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Monitör güzel gibi.Bende 15.6 inç msi laptop var.Ona böyle birşey bağlamayı düşünüyorum oyunlarda :D Alsam mı acaba bunu... Mesaja git »
Konuda gördüm bu ürünü, youtube de falan inceledim dün, iyi aslında ama kapsülleri pahalı diyorlar.... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
[center][b] AKN’siz maksimum hız dönemi başlıyor. [/b][/center] [center][b] Detaylar: [/b] Hattınızın desteklediği en yüksek hızı alırsınız... Mesaja git »
Arkadaşlar kahve makinası almak istiyorum,ama daha önce hiç kullanmadım.Nescafe,latte,cappucino,expresso kullanımı için almak istiyorum.Youtube de bir... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu 4x50 GB önceden size abone olmuş kişilere niye yok acaba?... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sorgulama yapınca sağ tarafta yazıyor zaten.... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende iyi birşey olacak sandım.4 X 50GB varmış,o da yeni gelenlere galiba sadece.Yapa'da olanlar sınırsız kullanıyor,bari diğerlerine akn 200 gb olsa ... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Herkeste farklı kota sıfırlama günü.Senin internetin ne zaman açıldı ise,süre o zaman başlıyor.Sıfırlama günü o tarih oluyor.... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Soru:Modem veriliyor mu? Cevap:TurkNet’in Özgür İnternet paketinde modem teklifi bulunmuyor. Ancak, başvuru sırasında dilerseniz talep ederek ve tek ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Türknet 120 TL ödüyor ceza olarak.Ne kadar cayma bedeli çıkacak ttnete sormak gerek.Turknette hattın ne kadar destekliyor ise sana o hızı veriyorlar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117