Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
constantine05
Gerçek AdFuat Darı
Doğum Tarihi4 Nisan 1990
KonumBalıkesir, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam tam modeli hangisi sizin acaba?Link atabilir misin.Bende alttaki ürünü altım,sabah ulaştı elime.Aşağı yukarı yatmıyor monitör onun için soruyoru... Mesaja git »
Hocam aşağı, yukarı hareket ediyor mu o monitör acaba.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Modemlerin yada PC nin ayarı oluyor.Kanal ayarları oluyor wifi için.Onları değiştirmek gerekebiliyor.Ben de ilk başta 40 falan alıyordum.Sonra nette a... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Oyun güncellemeden sonra server balance anlamında kayafı yedi. Oyuna giriyorum, başlamış ve farkı açılmış oyunlara atıyor, 400-200, 500-250 vs yenilen... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam akşama doğru kotayı tekrar kontrol et.Sistemden sonradan siliyor otomatik.En azından bende öyle oluyor hep.Gece indiriyorum,sabah bakıyorum kota... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Evet.... Mesaja git »
Arkadaşlar aliexpress ten ürün aldım 19$ değerinde bir dürbün almıştım.Gümrükte takılmış ödeme belgesi istiyorlar.Daha önce hiç böyle olmamıştı.Geneld... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Aynen ya,normalini kullanmak daha mantıklı :D Açmayanlar boşa uğraşmasın hiç .Çok fena tepiyor silah,yarısı başka yere gidiyor mermilerin zaten.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben indirme yapıyorum geceleri.Kotaya yansıyor fakat ertesi günün ilerleyen saatlerinde kotadan geri düşüyor indirme yaptığım miktar.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
75mbps download 2mbps upload tanımlı.Ben üye olurken vdsl de 2 veriyorlardı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.863