Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
constantine05
Gerçek Adismet
Doğum Tarihi4 Nisan 1987
KonumBalıkesir, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yine geldi kutular.Adamlar kutu çıkarmaktan bıkmadı :D... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Modem arayüzünde 89mbit olarak gözüküyor alabileceğiniz hız size tanımlı olan ise 71mbit olarak gözüküyor. Alabileceğiz hız yüksek gözükür ama snr değ... Mesaja git »
Survivor 2018 (İstatistikler Güncellendi ilk mesaj) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Acun tarihinin en büyük fiyasko survivor tarihi ile karşı karşıya.Yarışmayı yarışmacılar belirliyor.Nagihan çıkıyor ben karşıya geçmek istiyorum ,sonr... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Çünkü herkeste 1 hafta pazar banı var... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Akşam 20.00 dan beri 10 dakikada bir falan sürekli internet kopuyor ve modem değerleri kendi kendi sürekli değişiyor.Snr değeri,ulaşabileceğim hız vs ... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Özellikle akşam saatlerinde oluşuyor bu sorun.2 hafta önce bununla alakalı destek kaydı açtım fakat cevap olarak: Merhaba, Türk Telekom saha ekibi san... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Evet hocam,1 hafta önce falan aradılar,ilgilenmiyorum deyip kapattım.Daha önce ttnet yapıyormu böyle şeyler yorumları okumuştum.Aklıma ilk benimde o g... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bu türknet adamı kanser eder.Bir sorun denk geldi mi sürekli denk gelmeye başlıyor artık.Modem değerleri habire kendi kendine değişiyor ve bundan dola... Mesaja git »
AMAZON GELİYOR ALIŞVERİŞLERİ DURDURUN. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Artık kan emiciler düşünsün.Sonuna kadar amazon.Ürünler Hb,n11 ile aynı fiyat olsa bile gider amazondan alırım.Hiç değilse karşımda muhattap bulurum h... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Adamların elinden gelen hile çözümü sadece reshade i engellemek Adamlar aim hack,wallhack kullanıyor, bunlar yok efendim neymiş,reshade de dürbün hil... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM

Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094