Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RaiTrQ
Gerçek AdEmir Mutlu
Doğum Tarihi2 Ocak ****
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben 2 haftadır girdiğimden online a dikkat etmedim ama diğer oyunlardada vardıda çok rahatsız etmiyordu bf1 de bu kadar geri ata ata oynatınca yazayım... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar 3-4 aydır girmiyordum zamanında dmz , statik ip ve port açmıştım ps4 e. Şimdi bf1 girdim ve 180 pingle adam vuramadım ne yaptıysamda sıfırl... Mesaja git »
(En ucuz) BF1 Standard Edition | Korea Origin | 67TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Alala rusya ve almanya yapınca hem dil hem fiyat değişiyor ama hola dan girdim bu arada... Mesaja git »
(En ucuz) BF1 Standard Edition | Korea Origin | 67TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar meksika originden girdim fiyat 60 dolar olarak gözüküyor hala... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B077YFYNLZ/ref=sxbs_sxwds-stvp_5?ie=UTF8&qid=1516199110&sr=5&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=1302052647&pd_rd_wg=LnszE&pf... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu feghouli çok egolu adam hazırlık maçında bile bu egoya gerek yok... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
4-0 oldu çıkartsın oyuncuları yedekler alsın bunların kanıtlayacak birşeyleri yok... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar en uygun devrim paketi nerede vpn siz direk satın alırken. Droyun da baktım 150 tlydi eğer öyleyse kampanya bitmeden ps e alayım diyorum... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi [Sıfır Paketinde] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
ASSASSIN'S CREED: ORIGINS "27 EKİM 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Vallahi çok sağolun cidden her noktayı aydınlattınız teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşları

punk-d

abstergo78

HeisenbergBB
Pano

HeisenbergBB
23 Mayıs 2016; 10:20:26
Raitkro
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PS4 PSN:FaTaLStoKE Oyunlar:GTAV,Roc.Lea,Destiny,FC4,FİFA16,BF4,DC &&& Xbox 360 GT:RaiTarQ Oyunlar: GEOW 2-3,Halo 4,Titanfall,AlanWake,Forza Horizon 1-2,GTA5,Witcher2,Forza4,PG4,Kinect Adventures
PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
6.328