Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
► v-s-l ◄
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Mart ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bereket 1000 yazıp yollayınca Sistemimiz gecici olarak servis disidir.Daha sonra tekrar deneyin.Bu mesaj ucretsizdir. Vodafone B003 diyor.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sıfırdan hat açtırdım. 6sında modem şifresi gönderildi. modeme girdiğimde dsl sinyali ve telefon çevir sesi yoktu. Arıza kaydı aldılar. 13 ünde arıza ... Mesaja git »
Vodafone 5 tl ye 3 gb+9gb internet (karakartal) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
referans olabilirim pm atın... Mesaja git »
İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
titreyen maymun modunu anlayan var mı... Mesaja git »
AirTies Modemler için DMT ile SNR yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kullanıcı adını admin değil root yapmayı dene.... Mesaja git »
AirTies Modemler için DMT ile SNR yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5450de malesef adslctl de xdslctl de yemiyor belirttiğim gibi.... Mesaja git »
Özdilekteyim oyuncaklarda 1 alana 1 bedava 19 - 23 nisan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
benim siparişim bugün geldi. 4 ürün almıştım. 2si geldi. 2sini iptal etmişler. öncesinde bilgilendirme yapılmadı hangi ikisi olduğunu kutuyu açınca gö... Mesaja git »
Airties 5450v2 ile "-sh: adslctl: not found" hatası veriyor. aynı şekilde xdslctl de not found diyor.... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
@doominsert hocam bana da yardımcı olabilir misiniz. oyunda ping çok yüksek oluyor (cs go'da 90 100 ms civarlarında) İki ay önce yeni abone olduğumda... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
internet denemiyimin oyun ping kopma vs. değişmez ttnet de neyse o olur. sonuçta aynı fiziksel kablolar altyapı üzeribden internete çıkacaksın. turk... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078