Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
batak12
Gerçek AdBulent Atak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba, özellikle iç kapı kolu çok hoşuma gitti. Link paylaşmanız mümkün mü? Teşekkür ederim... Mesaja git »
------------------------------------------------ ucuz havayolları: http://flyorientthai.com/en/home/ bangkok-phuket-hongkong arası ... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
merhabalar, eski kasa gördüm showroomda demiştiniz. Hangi şehir acaba ve renk + donanım bilgileri var mı? teşekkürler,... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2nci madde için Spiegen car mount stealth öneririm. hem konsol ile uyumlu hem de telefon takmadığınızda hiç göze batmıyor.... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu arada takasa vermek isteyince araçların durumu feci. Yeni kasayı beğenmediğim için Nissan ve Hyundai ye baktım. Takasta Otokoç un 80 verdiği araca... Mesaja git »
Çevresindeki bayilerde eski kasa 0 km selective veya titanium donanım araç gören var mı? Yenilemek istiyorum ama araç yok . ... Mesaja git »
eski kasanın üzerine yaklaşık olarak 25K fiyat bindir , AWD'yi iptal et... yeterki dizel otomatik olsun. benim bu 25K'lık farkı çıkartmam bugünkü sür... Mesaja git »
fiyat listesinde belirtilmiyor ama muhtemelen sadece benzinli olan AWD, dizeller FWD... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
---

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078