Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
batak12
Gerçek AdBulent Atak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Teklif için çok teşekkürler ancak mesafe uzak Eskişehir'den. Bendeki problem arada sırada bir sıcaklıkta takılı kalması. Bakalım bekleyeceğim. Her... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Selamlar, Daha önceki mesajlarimda dış ortam sıcaklık sensörü hatasından bahsetmiştim. 2 hafta önce bakim için servise gittiğimde sorundan bahsettim,... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kullanmakta olduğum Spigen Spg Universal Araç tutucuyu tavsiye ederim.... Mesaja git »
Katlanır Bisiklet Önerileri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Forumda bisiklet kullanan epeyce arkadaş var gördüğüm kadarıyla :) Bende bir katlanır bisiklet edinmek istiyorum. 1750TL... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhabalar. Araç 2015 titanium 1.5 otomatik 4x4. Ben 2.el aldım 17K km iken şu an 25K civarında. Genelde eşim kullanıyor. Kullanım şehir içi ağırl... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ocak ayında tipi altında Eskişehir _Antalya _Eskişehir yaptım ortalama 7.8 di. Geçen hafta Eskişehir _ Trilye _ Eskişehir yaptım ortalama 7.3 idi. Ini... Mesaja git »
Aracı aldığım günden bu yana girdiğim değerlerin raporu. Aracı araştıran arkadaslara yararlı olması dileğiyle. Toplam 8114 km... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hayırlı olsun. iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Merhaba, özellikle iç kapı kolu çok hoşuma gitti. Link paylaşmanız mümkün mü? Teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
---

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156