Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
joeblacker
Gerçek Adjoe black
KonumYalova,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Günlük Süt 1 Litre 2 TL Bim Şubeye Özel başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Sokta da 2 tl ve bimdekinden iyi... Mesaja git »
Bim aktüel ürünler 24 Mart 2017 Kataloğu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
200 gr lik belcika cikolatasindan alaym dedim almaz olaydim hic begenmedim. Kinder zaten bildiginiz kinder hem de pahali. Kisacasi cikolata urunlerind... Mesaja git »
İş Bankası Maksimum Mobile'e Özel Yemeksepeti 30/20 TL İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İyi gidiyo is bankasi... Mesaja git »
Mitsubishi Attrage Kullanıcıları Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bir sene kalmıştı garantisine, tabi garantiyi bozar ama ilk 3 veya 5 sene içinde arıza veren araç yüzdesi çok düşüktür çoğu da kullanım hatasındandır... Mesaja git »
Mitsubishi Attrage Kullanıcıları Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Kocaeliden mi aldınız, son bir tane mavi 2015 model kalmıştı ellerinde. Bu arada beyler yıllık bakımı sanayide y... Mesaja git »
OPET İLE ŞANS YOLU TEKRAR AÇILDI başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Enteresan bir sekilde bana 50 tl vermisti o zaman, ama sayi fazlaydi galiba... Mesaja git »
Evet sonradan anladım ben de tskler... Mesaja git »
2000 bir kac saatte biter cunku katilim icin sart da yok... Mesaja git »
KRİSTAL KEDİ KUMU 2.5 TL ye geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bastan soyledik iptal olacagini. Kedim var ama bir tane bile almadim. Kendimizi cok uyanik saniyoruz bazen... Mesaja git »
DECATHLON FIRSAT başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Şuna alin beyler hem erkek cantasi hem hafif hem saglam. Ben 10 tl ye almistim 2 yil once 19 olmus ama yine alinir https://www.decathlon.com.tr/ab... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
1.500