Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HyperV
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Resimde eklediğiniz aliminyum şerit tam ortasından aynı şekilde kendiliğinden çatladı; yaptırmadım öylece duruyor, aracım 2014 model garantisi de bitt... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance (Çıktı!) [PC ANA KONU] #Resmi Türkçe! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle iyi günler dilerim oyunu yaklaşık 10 saat civarı oynadım ve oldukça beğendim , lakin oyunda hoşuma gitmeyen bir husus npc karakterlerin görü... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Nisan Açıklandı: Mad Max & Trackmania Turbo) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Öncelikle iyi günler dilerim normalde Bloodborne oyununa sahibim , PS Plus aylık oyunlarında verilen Bloodborne oyununda "kütüphaneye ekle" seçeneği ç... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Öncelikle iyi günler dilerim Playstation 4 Pro cihaz kullanmaktayım , cihazın kendi dahili hafızası yetersiz geldiğinden , cihaza harici disk almayı d... Mesaja git »
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cevap yazdığınız için teşekkür ederim , aracım 2014 Nisan ayında alındı sürekli kapalı garajda durmaktadır, araç şu an 23.000 Km. , günlük ortalama 25... Mesaja git »
Öncelikle sorduğum soruya cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim , sabah aracı ilk çalıştırdığımda araç çalışır vaziyette iken kızdırma buji sembol... Mesaja git »
Öncelikle iyi günler dilerim, 2014 Model Skoda Octavia 1.6 tdi aracım var, havaların soğuması ile birlikte aracı sabah ilk çalıştırmada gösterge ekran... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Haftasonu Teklifi! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Herkese iyi günler dilerim, PSN Store indirimlerinde bir oyunun "dlc" pakedini almak istiyorum ancak ana oyunun kutulu sürümüne sahibim merak ettiğim ... Mesaja git »
Fan kontrolcü önerisi konusunu başlattı (5 ay önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim umarım konu yanlış yerde değildir , başlıkta belirttiğim gibi fan kontrolcü almayı düşünmekteyim ancak fan kontro... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cevap yazdığınız için teşekkür ederim , evet Fifa 18 oynamaya yeni başladım , ancak oynama hevesim var , deneme amaçlı "Ultimate team" moduna giriş ya... Mesaja git »
Arkadaşları

exelance1248
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ZOTAC GTX 275
Alıcı: dizanteri
Tarih: 8 Mart 2010; 15:01:13
Yorum
Güvenilir dürüst bir arkadaşımız.Saygılar
Genel Puan

Ürün: ANKARADAN SATILIK LOGİTECH MX 3200
Alıcı: amdk6
Tarih: 24 Şubat 2010; 22:15:31
Yorum
Güvenilir bir arkadas. İyi bir alış-veriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078