Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HyperV
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Windows 10 1703 güncellemesi sonrası bilgisayarım mavi ekran hatası veriyordu bugun baştan Windows 10 yükleyeyim ... Mesaja git »
The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Skyrim Special Edition oyuna sahibim merak ettiğim bir kaç soru var , cevap yazan herkese teşekkür ederim. 1... Mesaja git »
Grim Dawn (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim Grim Dawn isimli oyun Steam'de indirime girmiş satın almayı düşünüyorum lakin merak ettiğim oyunda Türkçe altya... Mesaja git »
The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkese merhaba Skyrim V Special Edition oyununa sahibim , bu oyun için sorunsuz çalışan Türkçe yama varmıdır ?... Mesaja git »
ASUS MG248Q Monitör Hakkında Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba ne yazıkki tam bilgim yok konu ile ilgili lakin , monitörü bilgisayara ne kablosu ile bağladınız ? Dvi , Displayport kablosu mu ? farklı kablo... Mesaja git »
Intel Core I5 3570k Overclock Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuya cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim Bekir bey , konudaki bios ekran görüntüleri Asus sitesinden alıntıdır, kullanmakta olduğum anakartın... Mesaja git »
Herkese tekrardan merhaba konuya kimse cevap yazmamış ama tekrardan sorayım 1.280v ile 4.5ghz günlük kullanımda sorun çıkartırmı ?... Mesaja git »
Herkese tekrardan merhaba kullanmakta olduğum Intel Core I5 3570k işlemciyi 4.5ghz ya da 4.8 ghz yapmak istiyorum lakin biosta hangi ayarları değiştir... Mesaja git »
ASUS MG248Q Monitör Hakkında Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevap yazdığınız için teşekkür ederim hocam , Asus'un Display widget programını çalıştırmayı başaramadım sizde sorunsuz çalışıyor mu acaba ?... Mesaja git »
ASUS MG248Q Monitör Hakkında Yardım konusunu başlattı (2 ay önce)
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim Asus MG248Q Monitör satın aldım , bilhassa bu monitörü kullanan kişilere sormak istediğim sorular vardır yardı... Mesaja git »
Arkadaşları

exelance1248
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ZOTAC GTX 275
Alıcı: dizanteri
Tarih: 8 Mart 2010; 15:01:13
Yorum
Güvenilir dürüst bir arkadaşımız.Saygılar
Genel Puan

Ürün: ANKARADAN SATILIK LOGİTECH MX 3200
Alıcı: amdk6
Tarih: 24 Şubat 2010; 22:15:31
Yorum
Güvenilir bir arkadas. İyi bir alış-veriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094