Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HyperV
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim , Sony Playstation 4 Pro cihaza sahibim , Ps4 pro konsol ile iligli sormak istediğim 3 adet soru var yanıtlarsa... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Merhaba hocam öncelikle cevap yazdığınız için teşekkür ederim ,kartım sanal kart değildir , Steam, Origin vs. bunlardan sorunsuz alışveriş yapıyorum... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim bir hevesle Playstation 4 Pro satın aldım , PS Store'da ki oyun indirimlerinden oyun satın almak istedim lakin hi... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Playstation 4 satın almayı düşünmekteyim , 1080p Asus MG248Q bilgisayarımın monitöründe kullanmayı düşünmekteyi... Mesaja git »
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Windows 7 Home Premium lisansa sahibim , ücretsiz yükseltme yolu ile Windows 10 sürümüne terfi etmiştim , bir kaç... Mesaja git »
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Windows 10 1703 güncellemesi sonrası bilgisayarım mavi ekran hatası veriyordu bugun baştan Windows 10 yükleyeyim ... Mesaja git »
Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Skyrim Special Edition oyuna sahibim merak ettiğim bir kaç soru var , cevap yazan herkese teşekkür ederim. 1... Mesaja git »
Grim Dawn (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim Grim Dawn isimli oyun Steam'de indirime girmiş satın almayı düşünüyorum lakin merak ettiğim oyunda Türkçe altya... Mesaja git »
Herkese merhaba Skyrim V Special Edition oyununa sahibim , bu oyun için sorunsuz çalışan Türkçe yama varmıdır ?... Mesaja git »
ASUS MG248Q Monitör Hakkında Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba ne yazıkki tam bilgim yok konu ile ilgili lakin , monitörü bilgisayara ne kablosu ile bağladınız ? Dvi , Displayport kablosu mu ? farklı kablo... Mesaja git »
Arkadaşları

exelance1248
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ZOTAC GTX 275
Alıcı: dizanteri
Tarih: 8 Mart 2010; 15:01:13
Yorum
Güvenilir dürüst bir arkadaşımız.Saygılar
Genel Puan

Ürün: ANKARADAN SATILIK LOGİTECH MX 3200
Alıcı: amdk6
Tarih: 24 Şubat 2010; 22:15:31
Yorum
Güvenilir bir arkadas. İyi bir alış-veriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078