Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HyperV
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öncelikle iyi günler dilerim , yaklaşık 6 aylık Ps4 pro cihazım var , cihazı çok sık kullanmamaktayım , şöyle bir sorunum var Ps4 pro'u modeme etherne... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle merhaba , bu oyunda karakter için koşma tuşu yok mu ? ya da ben mi bulamadım , ayarlardan klavye tuş dizilimine baktım fakat "run/sprin... Mesaja git »
Middle-Earth: Shadow of War (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle iyi günler dilerim oyundaki görev mantığını tam olarak anlamadım , tüm haritayı temizledim harita boş iken oyunda yapacak görev bulamadım , ... Mesaja git »
Middle-Earth: Shadow of War (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle iyi günler dilerim oyunu Steam üzerinden satın aldım sormak istediğim soru şudur , oyun indikten sonra ek paketler arasında ki "Middle ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Playstation 4 Pro kullanıcıları , dikkatimi çeken bir konu hakkında fikir almak isterim , Ps4 Pro kullanmaktayım ... Mesaja git »
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Psn Store Türkiye de , Injustice 2 oyunu indirimde gözüküyor fiyatı 104 TL standart sürümünün , sormak istediğim ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim Sony Playstation 4 Pro oyun konsolu kullanmaktayım şöyle bir sorunum var , cihaz ara sıra oyun içinde ya da men... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Psn indirimlerinde Uncharted 4 oyununu satın aldım , oyunu beğendim lakin sormak istediğim bir soru var , oyun Pl... Mesaja git »
Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Asus Maximus V Gene anakart kullanmaktayım , şu an üzerinde Gskill Ripjaws 1600 mhz 4*2=8 gb ram takılı aynı ma... Mesaja git »
Ram takviyesi sonra Windows mavi ekran hatası başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Tekrardan herkese iyi günler dilerim Asus Maximus V Gene anakart için uyumlu 16 gb 2 slot şeklinde ram önerisi söyleyebilirmisiniz ? , anakartın resmi... Mesaja git »
Arkadaşları

exelance1248
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ZOTAC GTX 275
Alıcı: dizanteri
Tarih: 8 Mart 2010; 15:01:13
Yorum
Güvenilir dürüst bir arkadaşımız.Saygılar
Genel Puan

Ürün: ANKARADAN SATILIK LOGİTECH MX 3200
Alıcı: amdk6
Tarih: 24 Şubat 2010; 22:15:31
Yorum
Güvenilir bir arkadas. İyi bir alış-veriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063