Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ömürcan
Gerçek AdÖmürcan
Doğum Tarihi25 Kasım ****
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıDonanım
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Yahu ben normal internetine laf atmadim zaten. Kesintisiz 50 mbps alabiliyorum ama dedigim gibi 3 mbps'e geldiginde sapitiyor internet... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
50 mbps vdsl hizmeti alabiliyorum su anlik ama sol onu bile vermiyor hocam. 16 mbpa veririz diyorlar. O da benim isime gelmiyor. Bu saatten sonra adsl... Mesaja git »
Arkadaslar hizim 3 mbps'e indiginde youtube ve facebook videolari asiri yavas yukleniyor. Twitchde ise 720P izlemeye devam edebiliyorum. Muhtemelen 1 ... Mesaja git »
MEZUNA KALACAKLAR 2017[DEV KONU]WHATSAPP GURUBU KURULDU başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Upp... Mesaja git »
Mezuna Kalanlar İçin Whatsapp Grubu konusunu başlattı (12 sa. önce)
Merhaba şu an 25 kişiyiz. 25 kişilik daha alim yapip hazirana kadar bu sekilde devam edecegiz. Fazla kuralimiz yok. -Kufur Yasak -Konu Disi Konusm... Mesaja git »
26 TL Fark ile Bu Pakete Geçmelimiyim? 50Mbps 200GB AKK başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Neden hocam?... Mesaja git »
26 TL Fark ile Bu Pakete Geçmelimiyim? 50Mbps 200GB AKK başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Turknetin yapa altyapi sorgulama ve vodafone altyapi sorgulamada hiz gosteriyor... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Merhaba bir sey sormak istiyorum. Size abonelik yaptirdiktan sonra turk telekom elitt hizmet kullanabiliyor muyuz? Bu konuda bilginiz var mi? Ankastre... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaslar eger ping olayi netlesirse 2 ay sonra gececegim bu benim icin cok onemli. Ek olarak kota bittikten sonra 3 mbps ile internete giremiy... Mesaja git »
MP oyunlarda pingim olduktan sonra fazla kota ne isime yarayacak hocam ... Mesaja git »
Arkadaşları

gun

ankara

Citizen

Speed-Step

İsmail Murat AYDIN

supremum

MühendisMurat

LEON-X

BÖCCÜK ♂

hkneren

rapsodisss

WISDOM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Mini
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Gamer PC
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Vaillant
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
Msi Gtx 1070
Kombi
Alarko
Modem
TP-Link
Milli Takımlar
Turkiye
Hakkında
Derdi nedir bu sonbaharın? Neden soldurur gülleri?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078