Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jackal78
Gerçek AdJackal
Doğum Tarihi18 Temmuz 1978
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Yaptım yapıyorum zaten. Hatta Levelim (34) ana hikaye görevlerinin zorluk seviyesinden yüksek. Ama o kadar çok ikincil görev var ki..... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Arkadaslar ana gorevler bittikten sonra NG+ yapmadan yan gorevleri,kontratlari vs. yapabiliyor muyuz? Hikaye bitmek uzere, "son hazirliklar " kisminda... Mesaja git »
MPT-76 Yerli Üretim Milli Piyade Tüfeği başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu patent anlaşmalarına bağlıdır. Farklı ülkelere satılabilir diye bir madde olup olmamasına bağlı.... Mesaja git »
MTV’de zam oranı %40’tan %25’e çekiliyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
1300 cc ve aşağısı %15, üstü %25... Mesaja git »
Erdoğan: Sırbistan'dan 5 bin ton et ithal edeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
"Sırp Kasabı" olayını çok yanlış anlamış RTE... Mesaja git »
Suv ile station wagon arasında kaldım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2 si 1 arada ; SUBARU.. Yıllarca Forester ve Outback kullanmış biri olarak tavsiye ederim. Hem asfaltta hem de hafif arazi koşullarında..... Mesaja git »
"Sandıkla gelen sandıkla gider" "Hakimiyet milletindir" "milli irade" vs vs.. Hepsinin yalan olduğunun itirafıdır bu. Bir belediye başkanı suç işlemi... Mesaja git »
ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu senaryoyu bu adamların zihniyetini bilen ,biraz akıl yürütebilen herkes tahmin etmişti zaten. Trajikomik olan milletin bir kısmı hala oltaya gelebi... Mesaja git »
ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
%50 'nin aklıyla diyelim.. Diğer 50 de zaten olmayan şey.... Mesaja git »
Otomobil sahibi olabilmeyi gelişmişlik olarak mı görüyorsun? 15 sene önce deve ile seyahat edip mağarada mı yaşıyordun? Edit: imla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.168