Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jackal78
Gerçek AdJackal
Doğum Tarihi18 Temmuz 1978
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Citroën C5 Aircross ve Yeni PHC süspansiyon başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu Fransızlar tasarım konusunda çağ atladı. Aracın konsept haline aşık oldum resmen. Teknik detaylarını bilmiyorum ama görüntüyle orantılı güçlü bir m... Mesaja git »
KEMAL KILIÇDAROĞLU İSTANBUL'A NASIL YÜRÜYECEK ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bir de arabada kilitli kalmıştı. Balyozla kırıp çıkarttılar adamı.... Mesaja git »
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Delikanlılık günleri çok geride kaldı be evladım. Yaşa başa bakmaz bu işler diyeceksin belki ama yeni yetme deli dolu gençlere söylüyoruz biz o lafı.Y... Mesaja git »
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hala gelmiş dinden nefret etmek bıdı bıdı diyosun. Sen benim dinden nefret ettiğimi nereden çıkardın onu söylesene. Belki de dindar biriyim ama böyle ... Mesaja git »
Uyaramaz!!! anlamıyor musun arkadaşım! Heceleyerek söylüyorum U-YA-RA-MAZ!! bu kadar basit. Bunun İslam düşmanlığı ile alakası yok. Hak hukuk eşitlik ... Mesaja git »
Arda Turan muhalif olsaydı bu kadar lince uğrar mıydı ? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arda da muhalif olacak cesaret mi var? Anca 70 lik dedeleri yumruklar.... Mesaja git »
Başbakan: ZEYTİN Mİ Daha Önemli, Yapılacak TESİS Mİ!.. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Zeytin çekirdeği kadar beyinleri yok!... Mesaja git »
DYSON V6+ ANIMAL PRO SARJLI SUPURGE başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Aynı model değil ve outlet ürün ama yine de çok iyi fiyat.... Mesaja git »
AKP'li 800 yönetici HAKİM yapıldı ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alnında değil AKP İl-İlçe teşkilatı kadro listelerinde yazıyor.... Mesaja git »
Logitech Driving Force PRO ile uyumlu mudur?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.445