Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jackal78
Gerçek AdJackal
Doğum Tarihi18 Temmuz 1978
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu ifadenin sadece davetiyelerde geçmesi rastlantı mı? Onun dışında tüm resmi yazışmalarda T.C. ifadesi bulunur(!)... Mesaja git »
Eren Bülbül’ün annesi: Oraya götürülmesi binde 1000 ihmal başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Bu haberi ilk duyduğumda aklıma gelen şey bu olmuştu; 15 yaşında çocuğun çatışmanın ortasında işi ne? Asker 15 yaşında çocuğu önüne katıp operasyona g... Mesaja git »
GÜNÜN FOTOSU.. İYİKİ VARSINIZ. başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Hangi çocuk dedi? Her yerde.. AKP mitinglerinde, mesajlarda, orada burada "Eren iyi ki varsın" sloganı var????... Mesaja git »
GÜNÜN FOTOSU.. İYİKİ VARSINIZ. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
"Eren İyi ki varsın"..Bu sloganı kim buldu arkadaş? Eren artık yok. 15 yaşında öldürüldü!!! Gidin bunu annesine söyleyin yüreğiniz varsa!!... Mesaja git »
Devlet güçlerinin suç işleme serbestliği yoktur. Vatana ihanet ile yargılanması gerekenler Devleti arkasına alıp suç işleyenlerdir, bu suçu açığa çıka... Mesaja git »
"Yeni bir devlet kuruyoruz" söylemine Erdoğan neden sessiz? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
RTE yalanlasa ne olur desteklese ne olur? Bugün ak dediğine yarın kara diyen adamın ne söylediği ne kadar önemli olabilir ki?... Mesaja git »
Coca Cola Isparta Fabrikasını Cumhurbaşkanı Erdoğan Açacak başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
DEV FABRİKAA!!! çalışan sayısı 300.. 300 (I)spartalı... Mesaja git »
"Baskı sürerse ikinci Gezi an meselesi" başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Valla reisine göre "3-5 çabulcu", Fetullah hocana göre de birkaç "zibidi" idik. Düne kadar çok sevişirlerdi birbirlerinin kucaklarından inmezlerdi. B... Mesaja git »
"Baskı sürerse ikinci Gezi an meselesi" başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben ilk gittiğimde 20-25 yaşlarında bir avuç çevreci genç görmüştüm. Reisin de 3-5 çapulcu diye ifade etmişti zaten. Sonrası da malum.. Biz "Fetullahı... Mesaja git »
"Baskı sürerse ikinci Gezi an meselesi" başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bana ne CHP den CHP milletvekilinden !! Konu ile ilgisi ne şimdi bunun??? Sen de kalk CHP yi protesto et bana ne! Protesto nedir onu öğren önce sen.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234