Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unchange
Gerçek Admehmet can
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
shenzen den hong kong a gideli 7 gün oldu ama tık yok hong kong da kaldı:)... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
if mooy yerine alli aldım bende yeni :D... Mesaja git »
CEPTETEB ile Gittigidiyorda %20 İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
aynı durum fırsat varken ihtiyacı gidereyim diyorum bakıyorum ihtiyaç yok :D... Mesaja git »
dahil cepteteb kredi kartımla katıldım kart aidatım yok :) paylaşım için teşekkürler bilmiyordum faydalanmış oldum :)... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
vardy jesus ikilisini kullanıyorum vardy değiştirmeyi düşünüyorum çift forvet kanatsız oynuyorum if ZAHA yada if WILSON düşünüyorum var mı tavsiyeniz ... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ekran büyüklüğü dışında gözle görülür bir fark var mı ? fiyat çok uçtu eğer fark yoksa 50mu7000 i alıp geçeyim?... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
merhaba Samsung 50MU7000 50" bu modeli almayı düşünüyorum 2875 tl bütçe 4.000 e kadar da çıkabilir uzun vadeli bir TV istiyoruz evdekilerin talebi büy... Mesaja git »
FİNANSBANK KAMPANYALAR ( CARDFİNANS - FİXCARD - CARDFİNANSNAKİT ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
iş gereği zaten her ay + 15 bin kullanıyorum kartı çok cazip benim için.... Mesaja git »
aras kargo çalışacak adam bulamıyormuş.... Mesaja git »
sıcakmış... Mesaja git »
Arkadaşları

darkmumo

Kendomen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078