Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unchange
Gerçek Admehmet can
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox One S 590 TL. Ps4 890TL Bim başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
ikiside çok iyi fiyat alana hayırlı olsun.... Mesaja git »
GittiGidiyor klasik çekler tekrar yüklenmiş 80/20-100/20-125-25 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bana hiç gelmiyor o kadar alışverişim olmasına rağmen eskiden yeni üyeliğe 80e20 veriyolardı artık o da yok :)... Mesaja git »
Boyner 150 TL üzeri 40 TL İndirim (TürkTelekom) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
BOYNER boşluk TC kimlik numaranı yaz 6262'ye gönder şifren cebine gelsin.... Mesaja git »
alo 250 için yeni mi fiyat aldınız ben sordum alo 500 var daha altı yok dediler üçkağıtçılar.... Mesaja git »
Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
site güvenilir + vodafone dan sorgularsan aynı sonucu alırsın muhtemelen.... Mesaja git »
Zowie EC2-A 209 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
dostum burası sıcak fırsatlar burada kampanya paylaşılır. senin mesajından dolayı bir çok insan konuya güncel sanıp girdi.... Mesaja git »
Zowie EC2-A 209 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bravo 1 senelik konuyu hortlatmışsın üstelik sıcak fırsatlarda.... Mesaja git »
anladım dostum teşekkürler.... Mesaja git »
alo500 var dediler en düşük o da 23 lira gibi bir rakammış geçen sene de o vardı 17 küsürdü.... Mesaja git »
10 tl ye hangi paket var telefonda dün en uygun 23 lira dediler imza attım taahhüt için iptal ettirip ona geçeyim olmazsa.... Mesaja git »
Arkadaşları

q0Ld

darkmumo

Kendomen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078