Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unchange
Gerçek Admehmet can
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İşçi alımları için AKP’den liste gidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bu konu bile chp ye bağlandı helal olsun :D... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
pvp modu beklediğimden iyi çıktı denemeye değer.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
RVP fazlasını alıyor :D... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
vpn ile dışarıdan almayı deneyebilirsin.... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
1-2 sinde satın alsınlar sanmıyorum problem edeceklerini ama fiyat 140-150 bandında olsun burada indirim kovalayan arkadaşlar için o fark önemli demek... Mesaja git »
GTX1080 aldım testler normal mı ? FireStrike >> başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
60 derece altında fanlar dönmez kardeşim.... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
forum içi ikinci el alabilirsin en hesaplı o.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
rasenball sayfası aç takıl sen burada işin ne tahrik edici saçma mesajlarını uzak tut bizlere [>:]... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
fb nin sevinmesini anlıyorum kötü futbol + hakem sayesinde 3 puan aldılar sevinebilirler de bu sizinkiler ne ayak onu çözemedim ezeli rakibi haksız bi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Beşiktaş'ın kaybetmesini istiyosun e ne işin var bu sayfada o zaman kardeşim.... Mesaja git »
Arkadaşları

darkmumo

Kendomen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109