Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
123_789
Gerçek AdAli CANLI
Doğum Tarihi14 Haziran 1995
KonumKocaeli,Körfez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
gtx780m sli için gayet uygun bir fiyat imkanı olan kaçırmasın bence.... Mesaja git »
[SATILDI]MSI GE60 0ND başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
gtx 660m e 2400 mü yapmayın cidden gtx 950ler o fiyattan satışta ürün sizin tabi istediginiz fiyata satarsanız tabi ama çok .... Mesaja git »
mersin maçı, iddaa 1.80, tempo 3.20 oran veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
öyle bakarsan ev e 2,35 veriyor iddaa tempo 1,50 ?? :) kıyaslama yanlış ama haklısın sonuna kadar normal iddaa oynayan kalmadı ama sorun yok o yüzden ... Mesaja git »
Belge Onaylatma Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
valla işin zor geçen benden de belge istediler onaylatana kadar aynı kartın resmini 30 kere attım senin işin çok daha zor ama onaylanınca hesap çok ra... Mesaja git »
GÜNLÜK İ.Y 2.5 ALT PAYLAŞIMLARI başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
2. gün kuponu won... Mesaja git »
ilk kupon gelmiştir... Mesaja git »
Arkadaşın paylaştıgı kupon üzerinde baya bir yorum yaptık gelebilitesi maximum bir kupon ki bizde oynadık o yüzden :) hayırlı olsun ilk kupon... Mesaja git »
Her gün toplam 1.25 oranlı kupon yapıyorum . başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
http://i.hizliresim.com/yoD3oj.png deneyin arkadaşlar işe yarıyor bişey kaybetmezsiniz :)... Mesaja git »
Her gün toplam 1.25 oranlı kupon yapıyorum . başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
dedigin sistemi ben coktandır uyguluyorum 4 maç 1.45 oran yapıyor 4 kuponla 100 tl den 600 tl yapıp 500 ünü cektim inanmayan olursa ss de atarım . 30 ... Mesaja git »
İphone 5 Aranıyor ! konusunu başlattı (2 yıl önce)
arkadaşlar tüm fonksiyonları çalışan bataryası iyi durumda olan temiz bir iphone 5 arıyorum 700 tl bütçem var temizligine göre artıp azalabilir bir mi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.093