Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
golge3546
Gerçek Admustafa pakyardım
Doğum Tarihi28 Şubat 1976
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 76
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK CRT MONİTÖR konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar mahallemde oturan,asgari ücretle geçinen bir komşumun crt monitörü arızalandığı için yerine bi tane temin etmek istiyorum. Ücretsiz veya ... Mesaja git »
Satılık KINGSTON HyperX 4GB(2x2GB)Kit DDR3 2000MHz CL9 başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
PM.... Mesaja git »
Alınık 4gb tek modül ddr3 ram konusunu başlattı (4 yıl önce)
Sıfır olması tercihimdir.... Mesaja git »
OCZ Gold Edition 2x2GB DDR3 1600MHz CL8 Ram başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Sistemimde sorunsuz kullandığım ramlerimi upgrade dolayısıyla satıyorum. Kutu fatura yok fakat ömür boyu garantisi var. Sorunsuz tertemiz ramle... Mesaja git »
(SATILDI) Tagan TG530-U22 530W PSU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
İletişim için özel mesaj kullanın , sanalpazar yada başka siteler üzerinden satış yok. önce ücreti hesaba geçer , bende 1 saat içinde kargolarım. karg... Mesaja git »
IŞLEMCI : AMD Turion(tm) 64 X2 RAM : 2 GB DDR2 SABIT DISK : 250 GB HDD OPTIK SÜRÜCÜ : DVD-RW Double Layer EKRAN KARTI : NVIDIA GeForce 8400M G... Mesaja git »
1 gb DDR400 ram ve anakart konusunu başlattı (6 yıl önce)
1 gb ddr 400 ram 30 tl resimdeki 478 pin agp-sata anakart (20 tl) ve 2.4 ghz p4 işlemci+fan(15 tl) satılıktır. hepsini alana 55 tl Sistem Notu :... Mesaja git »
thermeltake TMG a2 AMD işlenci soğutucu 30 tl. konusunu başlattı (6 yıl önce)
bendeki amd işlemciler içindir. fiyat 30 tl. [link=http://www.hepsiburada.com/liste/thermaltake-cl-p0373d-tmg-a2-amd-am2k8-cpu-sogutucusu/pr... Mesaja git »
silinsin konusunu başlattı (6 yıl önce)
satılık ucuz p4 sistem + takas konusunu başlattı (6 yıl önce)
günlük kullanımda iş görür,internet vs ,ufak tefek oyunda oynatır. yeni temiz xp kurdum, gerekli bazı programları kurdum. işlemci ve ekran kartı... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109