Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhan1964
Gerçek Adgokhan kayacı
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MORHİPO ALTLİMİTSİZ 50 TL LİK ÇEK (SATILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Tam bilmiyorum.Ancak çek kod şeklinde.Sanırım kullanabilirsiniz.... Mesaja git »
Kombi dolabı zararlı mıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu sorunun cevabı bana da lazım.Bilen biri cevap verse de bilgilensek.... Mesaja git »
MORHİPO ALTLİMİTSİZ 50 TL LİK ÇEK (SATILDI) konusunu başlattı (26 gün önce)
Özel indirim klübü de dahil tüm ürünlerde geçerlidir.Son kullanma tarihi 21.05.2017 saat 23.59 dur.Fiyat 40 tl dir.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
16 tl lik süte 6 money ve 38 tl lik sıvı yağ alışverişine 15 money TBG lerim vardı.Bugün migrostan alışverişi yaptım.Ödemeyi money ile yaptım.Şimdi 21... Mesaja git »
MORHİPO ALTLİMİTSİZ 50 TL LİK ÇEK konusunu başlattı (bir ay önce)
Tüm ürünlerde geçerlidir.Son kullanma tarihi 21.05.2017 saat 23.59 dur.Fiyat 40 tl dir.[size=2][/size]... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fazla Nogger ve boom boom kodu olan pm den atabilirmi.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Biraz önce aldım.Ancak daha önce bu kartımla tek tek 4 çeşitten de dondurma alıp kasadan geçirmiştim.Böylece kartıma 4 çeşit dondurma tanımlanmış olm... Mesaja git »
Bugün hiç kod alamadım.Bir türlü kod için gerekli şifre gelmedi.Dün kod almıştım ama dondurma yoktu.Şimdi dondurma gelmiş kod alamıyoruz.Geçen de bi... Mesaja git »
Teşekkürler hocam.... Mesaja git »
Elinde fazla kodu olan varsa pm den atabilirse makbule geçer.Her çeşit dondurma kodu olabilir.Kendim birkaç kez kod aldım.Ancak kasada kullanılmıştır ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SAMSUNG 46C6000/SAMSUNG 32ES5500
HARMAN KARDON AVR255+HKTS11+STAND/PHİLİPS BDP8000
TOSHİBA HD DVD PLAYER/KATHREİN UFS913 HD UYDU ALICI
MONSTER HDP 750-G POWERCENTRE
Sistem ve Tercihleri
TV
Samsung, Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086