Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
netten
Gerçek Admurat öz
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 441
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Sıcak Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Fiyatlar uçtu gitti mübarek, 11.11 de N11 den 3400e 8 plus aldım şimdi normal alayım desem 4700 kur böyle devam ederse 100 -200 dahada artar... Mesaja git »
benden önceki 3 yorumu görünce Siz daha hiç bişey görmemişsiniz demekki... Mesaja git »
Hammer Jack Açılışa Özel %30 İndirim (n11) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Askerde çarşıya kim çıksa ayağında bunu gördüm ki askerlik yaptığım yerde 6 ay kar yağdı. Kalitesi bence Cattan daha iyi diyebilirim.... Mesaja git »
Fiyatlar yükselmeue başladı ??... Mesaja git »
Defacto.com.tr'de Masterpass ile 75 TL Üzerine Anında 25 TL İndirim! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
mesaj gelmiyor nedense bana masterpassdan... Mesaja git »
BİTTİ Dockers 223540 Su Geçirmez Outdoor 129 TL YANIYORRRR başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Güzel Ayakkabı ancak tabanı aşırı sert bilginiz olsun ona göre alın yada ben gibi yumuşak tabana akıştıysanız bune diyebilirsniz. Size tavsiyem acele... Mesaja git »
N11 - 11.11 iPhone 7&8 Toplu Alım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İphone 8 Plus 64 GB Siyah yazın 1 Adet :)... Mesaja git »
ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 14,99 TL (Sinemia içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
bende bunu merak ediyorum... Mesaja git »
Flo.com.tr 125/35 indirim kodu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
329.00 mağazadan numarası yok diye alamadığım ayakkabıyı 130 liraya alınca bedava almış gibi hissettim.... Mesaja git »
A101 11 Ekim'e özel Sucuklarda indirim (Torku, ikbal ve Şahin) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bizim yanımızdaki bimde 300 gr 7.95 di 2 tane aldım daha tadına bakmadım . Bu kadar iyi olduğunu bilsem koliyle alırdım.... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

fahrenhayt46

Ancyraa

edsamu

marmarali_55

hacikemal

gandal07

gökhantürk

BellatRixess

drcgty2

Delta Servis

inception28

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Alışverişlerim Ancyraa , berence , TwiNChiL , gunesindostu,edsamu(her türlü referans),r.evil,@sL@N,shopar45
Daha niceleri ...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141