Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maximum54
Gerçek Adrecep öztürk
Meslekteknisyen
İlgi Alanlarıps4
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 72
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Olm niye spoiler veriyon Silahlar tam geliştiği zaman baltanın daha iyi olduğu bariz belli oluyor. Birkaç kombo öğren balta kılıç kafa yumruk ne v... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Biz aldık akşamı zam geldi... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Mustafa aylık plus oyunlarını kütüphaneye atmayı unutma ortak bakarsın ilerdr vaktimiz olur oynarız... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Dernekce alınan oyunlar da pişmanlık duyulmamıştır şimdiye kadar... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Valla ben pişman oldum kanka 209olunca yapıştıracaktık siparişi kaçırdık... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Mustafa zam gelmeden rdr siparişi verelim sonra pişman olmayalım ortak... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Eran abi fiyatı görünce İbrahim tatlıses az bile söylemiş... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu fiyatlarda oyunlara para vermek enayilikten başka birşey değil 1 ay bekleyin zaten indirime kesin gidiyolar çok baba oyun olur ortakla 1 2 tane alı... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Herkes rdr bekliyor inşallah online tırt çıkmaz... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Başlarda oyun harika gidiyor sonra çok fazla tekrara düşüp bayıyo ben zorla bitirip silmiştim... Mesaja git »
Arkadaşları

SolidRock

U_şen

yesil_ozgur_marti

M`Shinoda

GoldPunch

GhostEagle

evo_4

BERGX

uranus666

engwashere

DaveJones

REAL MADRID

HeavyBlitz

ilkermurat

frostxxx07

Return Zuha

I-C-O

Justerini&Brooks

Geralt the Witcher

yusufozgiray2

Berk1453

eMRe_Dmrc

denizgoren

schumi0411

Kafkaslı57

kaan0101
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
Hakkında
Her düşündüğünü söyleme, ama her söyleyeceğin şeyi düşün, olmayacak düşüncelerini de yapmaya kalkma. Candan ol, ama sırnaşık olma. Deneyip dost edindiklerini bağrına bas, ilk tanıştığın her kişi ile el sıkışıp dost olma. Kavgaya girmekten sakın, ama girdikten sonra da sıkı dayan ki, karşındakinin gözü korksun. Her konuşanı dinle, ama az konuş. Herkesin fikrini öğren, fakat kendi fikrin sana kalsın. Ne kimseden borç al, ne kimseye borç ver. Çünkü borç veren çok kere parasından olur, borç alan da tutum alışkanlığını kaybeder...
Shakespeare

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
3.734