Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maximum54
Gerçek Adrecep öztürk
Meslekteknisyen
İlgi Alanlarıps4
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 72
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Valla hayalkıtıklıgına ugratmak istemem just vaus çoluk çocuk ile birlikte vakit geçirmek için hiç boşa vaktini harcama bence... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aynen genelde değişilik denilince oyun dinamikleri bozulacak eski zevki kalmayacak zannedilir ama gow ters köşe yaptı oyuncuları mest etti iyi bekleni... Mesaja git »
Bende senin kadar merek ediyorum musti :) iyice uzak kaldık yeni eve geçiş yapıyorum interneti bağlattımmı yardırmaya devam ederiz... Mesaja git »
Cevap: Cevap: [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Musti gow oynuyomusun kupa kasmak istersen pri hesabı sana devredeyim işler yogun oynayamadım hala... Mesaja git »
Cevap: [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eski ihtişamlı barbar kratos yokta ondan biraz hayal kırıklığı yaşatıyor başlarda... Mesaja git »
Cevap: [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Buralar sağanak yağışlı reis... Mesaja git »
Mortal kombat 2 gibisi daha gelmez zamanının efsanesiydi elde jeton ekmek kuyruguna girer gibi sıra beklerdik... Mesaja git »
yenilen pehlivan güreşe doymazmış abi... Mesaja git »
Cevap: [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam iyi bir başlangıç yapmışsınız. Gow ile kontrollere alişıp online oyunlara gözatmanızı tavsiye ederim... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kanka tsunami beklerken hafif bi ruzgar esti olur boyle seyler uzme tatli canini :)) secimlerin herkese hayirli olmasini diliyorum sonucta ayni gemi... Mesaja git »
Arkadaşları

SolidRock

U_şen

yesil_ozgur_marti

M`Shinoda

GoldPunch

GhostEagle

evo_4

BERGX

uranus666

engwashere

DaveJones

REAL MADRID

HeavyBlitz

ilkermurat

frostxxx07

Return Zuha

I-C-O

Justerini&Brooks

Geralt the Witcher

yusufozgiray2

Berk1453

eMRe_Dmrc

denizgoren

schumi0411

Kafkaslı57

kaan0101
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
Hakkında
Her düşündüğünü söyleme, ama her söyleyeceğin şeyi düşün, olmayacak düşüncelerini de yapmaya kalkma. Candan ol, ama sırnaşık olma. Deneyip dost edindiklerini bağrına bas, ilk tanıştığın her kişi ile el sıkışıp dost olma. Kavgaya girmekten sakın, ama girdikten sonra da sıkı dayan ki, karşındakinin gözü korksun. Her konuşanı dinle, ama az konuş. Herkesin fikrini öğren, fakat kendi fikrin sana kalsın. Ne kimseden borç al, ne kimseye borç ver. Çünkü borç veren çok kere parasından olur, borç alan da tutum alışkanlığını kaybeder...
Shakespeare

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094