Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maximum54
Gerçek Adrecep öztürk
Meslekteknisyen
İlgi Alanlarıps4
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 72
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bizde alıcaz yılmaz sen bi sene iyiyse bi gazla ekip kurarız... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Rdr hikayeyi bitirmemek için challange yapmaya başladım sonlara dogru abartmışlar bitirene helal olsun... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Başkanım toplu dlc paketi güzel bi indirime girince alırız oyun şuan çok iyi duruma gelmiş gözüküyor destiny bitmez 1deki gibi kaldıgımız yerden hep b... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Betadan herkes şikayetci online iyi gelmezse erken sönecek havası oyunun gene destiniye yol göründü :)... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Reis dlc gelmeden kopacaktın benim gibi gerçi son dlclerin hepsi bi pakette indirimle geldimi yapıştırıp dalıcaz tekrardan engin bilgilerinle yol göst... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bırak yatsın pampa sindire sindire oynarsın efsaneyi benimde işler yoğun akşamları 1 saat avlanmaya çıkıp yatıyorum... Mesaja git »
Reis Allah kurtarsın :))... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Witcher bitmesin :) oynadığım en iyi oyunlardan platinleyip ara vermiştim rdr sonrası saveleri silip birdaha oynamaya niyetliyim... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Efsane olmuş beklenti baya yükseldi bende... Mesaja git »
Her akşam ana görev yapıcam diye başlıyorum elimde olta legendry balık avlamakla geceyi sonlandırıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

SolidRock

U_şen

yesil_ozgur_marti

M`Shinoda

GoldPunch

GhostEagle

evo_4

BERGX

uranus666

engwashere

DaveJones

REAL MADRID

HeavyBlitz

ilkermurat

frostxxx07

Return Zuha

I-C-O

Justerini&Brooks

Geralt the Witcher

yusufozgiray2

Berk1453

eMRe_Dmrc

denizgoren

schumi0411

Kafkaslı57

kaan0101
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
Hakkında
Her düşündüğünü söyleme, ama her söyleyeceğin şeyi düşün, olmayacak düşüncelerini de yapmaya kalkma. Candan ol, ama sırnaşık olma. Deneyip dost edindiklerini bağrına bas, ilk tanıştığın her kişi ile el sıkışıp dost olma. Kavgaya girmekten sakın, ama girdikten sonra da sıkı dayan ki, karşındakinin gözü korksun. Her konuşanı dinle, ama az konuş. Herkesin fikrini öğren, fakat kendi fikrin sana kalsın. Ne kimseden borç al, ne kimseye borç ver. Çünkü borç veren çok kere parasından olur, borç alan da tutum alışkanlığını kaybeder...
Shakespeare

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141