Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EsRaRenGiZ41
Gerçek Adsinan kara
Doğum Tarihi3 Nisan 1993
KonumKocaeli, İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Haberler doğruysa yönetim Acerbi için baya uğraşmış ama artık durmalılar.Takımı açgözlü 1 yıl sonra sözleşmesi bitcek adama 15 istemek ne sanırsın ban... Mesaja git »
Vizesiz gidilebilecek en iyi ülke başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar yeni pasaport çıkardım vizesiz bir ülkeye gitmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım paramızın değerli olduğu ve gezebileceğim bir ülke istiyo... Mesaja git »
Her topu yiyen kaleciye ne denir ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuya bak yeni Dursunlar geliyor..Zaten futbolda sorunda bu tek Dursun yok Türkiye de yüzbinlerce var..... Mesaja git »
NBA Günün Maçları (Güncellenir) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
KRAL ... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dursun şerefsizi git artık takımdan git...2 Yıldır Galatasaray'dan soğuttun bizi..İstifa et diye artık maçları kaybetmeye bekler hale soktun bizi.... Mesaja git »
Dursun şerefsizi git artık takımdan git...2 Yıldır Galatasaray'dan soğuttun bizi..İstifa et diye artık maçları kaybetmeye bekler hale soktun bizi.... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
25 Mart Galatasaray Mali Genel Kurul Toplantısı (Videolar Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İbra edildiler, sonunda da sanki Galatasaray şampiyon olmuş gibi 're re re ra ra ra gs gs cimbombom 'dediler...Bunlar gidene kadar Galatasaray Store d... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yorumun için teşekkür ederim..Bende 5000 diyince fazla gibi geldi, söylesem mi acaba 3500-4000 ekseniz olmaz mı diye? büyük ihtimal söyleyecem bakıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

jasonn123

BiggestFan13
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109