Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dzynn
Gerçek Addark romance
KonumOrdu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba, elimde 2. si bulunduğu için satılığa çıkardım, daha tertemiz birkaç çekimde kullandım sadece, 1 haftadır çekmecede duruyor satmaya karar verd... Mesaja git »
_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: srhtozr selam arkadaşlar 5800 da mesajları boluncuk gibi yapma şansımız var mı :)) free isms die bi prog var onla yapab... Mesaja git »
Bu da benim topic isteyen gelebilir. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
arkadaslar bi konuda desteğinizi istiyorum :)... Mesaja git »
: 5800v50 Kurulumu [01.05.2010]|Resimli Anlatım| |Format|Hack|Modifiye| başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Wi-Fi Çalışmamaya başladı durduk yere, sabah girdim akşam giremiyorum! Hard Format Attım anam düzenimi de bozdum ama düzelmedi nedir bu nasıl çöz... Mesaja git »
: 5800v50 Kurulumu [01.05.2010]|Resimli Anlatım| |Format|Hack|Modifiye| başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
n-gage bitince bnm c2z yle uğraşak :p mutlu yıllar side..... Mesaja git »
: Tüm Nokia s60v5 Tema Efekleri [Full 50 Efekt] [Hackli Cihazlar için] başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
aklıma şu geliyor telefonun product code u değiştirmiştim v40 yüklemek icin, v40 ı yükledkten sora geri orj. kodu yazmadım ve ondan sora zaten hep c2z... Mesaja git »
: Tüm Nokia s60v5 Tema Efekleri [Full 50 Efekt] [Hackli Cihazlar için] başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
verdiğin bütün tema efektlerinde denedim aynı sorun cıkıyor birol kardesim (((:... Mesaja git »
efekt bölümüne de yazdım fakat pek bi uğrayan gören yok orada ve birol kardesim de oraya pek uğramaz oldu.. ((: c2z olayını çözüyorum sanırım.. ... Mesaja git »
c2z olayını çözüyorum sanırım.. kullanılan temayla alakalı bi durum gibi görünüyor.. varsayılan navigator temasını secerek efektleri uyguladım c... Mesaja git »
ana başlığa da yazdım ama.. kısaca geçeyim rompatcher da c2z yi aktif ettiğim zaman telefondaki sms arama numerik tuşlar web browser daki ikonlar... Mesaja git »
Arkadaşları

DaYWaLkeR
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078