Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nbaps3
Gerçek AdEmre
KonumDenizli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 51
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK SIFIR LOGİTECH G933 KULAKLIK konusunu başlattı (9 sa. önce)
Sıfır, kutusu hiç açılmadı.Beyaz renktir.Avrupadan alındığı için garantisi mevcut diye biliyorum, araştırabilirsiniz. FİYAT: 590 TL (Kargo dahil)... Mesaja git »
Göz doktoru tavsiyesi konusunu başlattı (17 sa. önce)
Gözdeki geçmeyen iltihap ve göz tansiyonu için güvenilir, ilgli doktor arıyoruz.Ne yazık ki şimdiye kadar gittiğimiz doktorlardan fayda göremedik.Tavs... Mesaja git »
TOXOPLAZMA PARAZİT [ BEN YANDIM SİZ YANMAYIN ] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Öncesinde hiçbir belirti vermedi mi? Boğaz ağrısı, boyundaki lenf nodlarının şişmesi, gözde kızarıklık vs.... Mesaja git »
N11 satıcı tehdit ediyor, iptal isteğini onaylamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Söylediğinizde haklısınız.Benim demek istediğim, 20 kuruş için bu kadar zaman ve enerji harcamam.Satıcının tutumu yüzünden uğraşıyorum.... Mesaja git »
N11 satıcı tehdit ediyor, iptal isteğini onaylamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
o anda aklıma gelmedi.11 Kasım'ın son dakikalarında sipariş verdim, aceleyle direkt civatayı ekledim sepete.... Mesaja git »
Cevap vermiyorum artık o tür yorumlara.Ne desem, ne yazsam anlamayacaklar çünkü; hem vakit kaybı hem de boşa sinir, stres. Konuya gelecek olursak; sis... Mesaja git »
SATILIK KUTULU DOOM VE DRAGONBALL 2 (referans ilanı) konusunu başlattı (25 gün önce)
Satılmıştır.Referans ilanı.... Mesaja git »
N11 satıcı tehdit ediyor, iptal isteğini onaylamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Arkadaş burada okuduğunu anlamayan ben değilim sensin maalesef.İlk mesajda ne yazmışım ben? "......Daha sonra civatayı iptal edemeden art niyetli satı... Mesaja git »
N11 satıcı tehdit ediyor, iptal isteğini onaylamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
İlk mesajda siparişin onaylandığını zaten belirttim.... Mesaja git »
N11 satıcı tehdit ediyor, iptal isteğini onaylamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Konuyu tam okumamamışsınız, konuya vakıf değilsiniz.Ürünü kargoya vermeden iptal etmek istedim, onaylamadı.Tamam, ürünü gönderdi art niyetli olarak, b... Mesaja git »
Arkadaşları

makman

secondbest74

Verticall

alpertercan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK KUTULU DOOM VE DRAGONBALL 2 (referans ilanı)
Alıcı: The Mühendis
Tarih: 17 Kasım 2017; 8:15:08
Yorum
Kesinlikle öneririm. Kargoyu çok özenli şekilde paketlemişti. Hızlı kargoladı çabuk döndü. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Logitech
Alıcı: Butterflies
Tarih: 14 Haziran 2017; 14:18:48
Yorum
sorunsuz ürün sorunsuz satıcı kendisine cok tesekkur ederim gözünüz kapalı alısveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Columbia Ventralia outdry
Alıcı: Kheldar
Tarih: 22 Nisan 2017; 17:48:53
Yorum
Önce parayı gönderdim ürünü hemen kargoladı arkadaş. Sorunsuz, güvenilir bir insan.. Teşekkür ederim tekrar...
Genel Puan

Ürün: %15+%20+%25 kupon yüklü hesap
Alıcı: samet0101
Tarih: 21 Aralık 2015; 12:54:40
Yorum
ilgili ve anlayışlı satıcı. tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: Kamil koç 35 TL lik bilet 20 TL ye alınır
Alıcı: ibrahim mikdat
Tarih: 19 Aralık 2015; 16:07:14
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş.
Genel Puan

Ürün: (170TL)LENOVO A7-30 7 /1G/8GB/3G/ANDROID (SIFIR AYARINDA)
Alıcı: ce788
Tarih: 6 Mart 2015; 22:08:15
Yorum
teşekkürler..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.266