Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MertLIVE
Gerçek AdMert Aydın
Doğum Tarihi7 Ekim 1995
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu güzel oyuna malesef 3. oyundan başlayanlardanım bende. İlk defa böyle bir RPG oyunu oynuyorum ve bana çok karışık geliyor şu anda. Siz 80'li levell... Mesaja git »
FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
X-Plane 11 Take off İstanbul... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bütün ayarlar en sonda sabit 30 fps de oynuyorum görüntü kalitesinin sana rezalet derecede kötü gelmesine hiç bir anlam veremeyeceğim monitörüm küçük ... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyunu bitirdim 64 saat oynama sürem var ve bir kere bile sıkılmadım, 160 küsür tl para verdim sonuna kadar da hakkettiğini düşünüyorum. Fotoğraf modu... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
11.1 e yeni geçtim en çok sevindiğim 3D touch multitasking özelliğinin geri gelmesi oldu. Ayrıca 3D touch menüleri de takılarak açılıyordu hızlanmış g... Mesaja git »
Durmaplay denilen yerden 160 tl ye aldım size de ordan tavsiye ederim.... Mesaja git »
F3 oluyor, teşekkürler... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyundaki fotoğraf moduyla şahane resimler manzaralar çekiliyor... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hangisi olduğunu nerden anlayabilirim ya da gidip eşya dükkanından topladığım bütün malzemeleri satsam düzelir mi... Mesaja git »
Zırhı nerde ve nasıl yenileyebilirim blacksmith'de yenileniyor diye hatırlıyordum ama orda olmuyor sanırım... Mesaja git »
Arkadaşları

Eddie The Head

Opricnik

bkaakco

kfadam

mtnei

Uncy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: Mert4eveRLIVE

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel i5 4590 @3.30 GHz 4CPU, MSI AMD RX 480 4 GB 256 BİT
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
D-Smart
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Steam
mert4ever
TV
Samsung Smart TV
Tablet
Samsung Tab II
PSN ID
Mert4eveRLIVE
İşlemci
Intel
Modem
Airties
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109