Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cboy60
Gerçek Adcaner ü
Doğum Tarihi24 Aralık 1992
KonumTokat,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 665
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Savunmaya bak fakir avuntusu... Mesaja git »
Bu tartışmayı hiç yapmayın bence :) Kulüp avukatı dediğiniz adam sokak ağzıyla konuştu ve ağzının payını aldı bence. Şekipi hiç sevmem ama gerçek anla... Mesaja git »
Müslüman mısınız bilmiyorum ama yıl 2018 olmuş hala Kuranda yazmıyor gibi cahillik dolu bir cümleyi telafuz eden insanlar var. Öncelikle İslam dininin... Mesaja git »
Eksen 2 tb 2.5 inch Seagate 88 tl. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Alınırmı beyler ne diyorsunuz... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Etsene arkadaşım hadi bana küfür et ? Küfür ettiğinde sen beni ezmiş ve üstün olmuş kazanmış olacaksan et ? Adam gibi soru soruyorum zoruna giden ne ?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Video verirmisin yada herhangi bir görsel ? Aynı anda çarptılar sanırım görselde zippoyu bırak normal çakmak görüntüsü bile yok. Nerde nasıl gözüküyor... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bunun açıklaması yok. Tıpkı Tolganın muhabir arkadaşa koridorda yumruk attığı gibi. Rezillik.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ARKADAŞLAR ŞÖYLE BİR SONUCA VARDIM KAFAMDA. Şimdi şenol içeri kaçınca maç hükmen fenere dönecekti takımda girdi ve hakem sahadaydı. Durum böyle olun... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam şakamısın sen ya. Taraftarlar arasında ölümlü bir kavgada olsa da maç tatile gidebilir. Yaşın kaç bilmiyorum ama gerçekten söylemlerin o kadar g... Mesaja git »
Yönetici insan değilmi ? TD yönetici kategorisinde değil mi ? Hakemide çekip vursunlar o zaman. Ben kimle konuşuyorum ki komedi :) .. Neyse Ziraat Kup... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

kadir_trabzon

SKYSOL!D

Smoch

The1963

falovmi

Ebuduk

afotsis

Albinohastasizenci

nazarka

kilicoglan

ÇilekTadındaMuz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145