Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cboy60
Gerçek Adcaner ü
Doğum Tarihi24 Aralık 1992
KonumTokat,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 642
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar bu doğu ekspresi bileti her sinemada geçiyor mu ? Premiumlarda zorlu akasya vs ?... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
gearbest üzerinden aldım forumda konusu var. öğlen saatlerinde indirime giriyor birçok ürün.... Mesaja git »
teşekkür ederim. daha önce xiaomi nesil 1 kullandım. yaklaşık 1 sene sonra cihazda inceden tizleme sesi gelmeye başladı hocam parmağımla cihazın ön kı... Mesaja git »
20 dolardan xiaomi mdz-15 satın aldım arkadaşlar. umarım beğenirim :) fiyatı çok iyi geldi.... Mesaja git »
Toplanıp gidelim Aras Kargoya gözlerini korkuturuz ne dersiniz ?... Mesaja git »
Ya ben bu işi anlamıyorum 20 dakika önce güncellemiş konu sahibi arkadaş ama süresi doldu diyor bu kadar kısa süre için mi geçerli bu kodlar ? Bir tür... Mesaja git »
Xiaomi hoparlör sabit bir indirime neden girmiyor hemen bitiyor 11 dolar yapma 15 yap sabit olsun. Kaçırmayalım bizde sürekli.... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar Sony SRS-XB10 modeli önerirmisiniz ? Daha önceden xiaominin ilk çıkan serisini kullandım fakat cızırtı yaptı o yüzden yeni model xiaomi mi ... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bende son ekranda düşmedi neden acaba ? Kazak beğenmiştim birtane... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aldım ama uygulanmıyor hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

kadir_trabzon

SKYSOL!D

Smoch

The1963

falovmi

Ebuduk

afotsis

Albinohastasizenci

nazarka

kilicoglan

ÇilekTadındaMuz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156