Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasan-07
Gerçek Adhasan aydar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Zaten bende 220 civari yapacagini tahmin ediyordum ama yapamadim. 200 e kadar cok seri ama 200 2005 arasi belki 1 dakikada cikti.Belki yol hafif egiml... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Dizel sahipleri maksimum hiz olarak kaç gördü ?Araç 180e çok seri bi sekilde ulasiyor bundan cok memnunum . Ben 205i geçemedim ve 203 - 205 arasi belk... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
donanım konusunu hallettim diyebilirim . ne kadar hızlı olduğum konusunda da çok yavaş olduğumu biliyorum . sadece nasıl daha hızlı olacağım konusunda... Mesaja git »
bende öyle düşündüğüm için rahatsız oldum. Yavaştan bu simulasyon dünyasına girmek istiyorum playseat siparişi de verdim yani ciddi emek vermeyi düşü... Mesaja git »
simulasyonlara daha yeni başlıyorum t500 kullanıyorum birkaç şey sormak istiyorum örneğin project cars da 1.23 döndüğüm pistte assetto corsada 1.28 an... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben bir astra sahibi olarak dsg sanziman astrada olsun isterdim . Yigidi öldürelim hakkini yemeyelim vites gecis hizi ve gecisleri hissettirmeme konus... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Dizel otomatik .... Mesaja git »
kullanma kilavuzuna da baktim ama goremedim direksiyonda carpisma ikazi ayar tusunun altinda bi tus var. Onun ne ise yaradigini bilen var mi ? Bastigi... Mesaja git »
hocam benimde sehirici ortalamam 7-7.5 civari.millet 4-5lerden bahsediyor anlamis degilim.... Mesaja git »
bende bu hesabi anlamiyorum.arabanizi dizelle ayni fiyata satacaginiza mi inaniyorsunuz ? arabalar 3-5 yil sonra satilirken dizel yine pahaliya gidece... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094