Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdinc008
Gerçek Aderdinc aydin
KonumBursa,İnegöl
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 156
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CORSAIR 120GB aslında kaçmaz 1 adet pm :=)... Mesaja git »
satılık işlemciler /e4500 c2d 2adet başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Intel® Core™2 Duo Processor E4500 (2M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB)+fan var fiyat===79tl TARAFIMDAN ALINMIŞTIR... Mesaja git »
satılık işlemciler amd fx8150 8core /e4500 c2d 2adet başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Intel® Core™2 Duo Processor E4500 (2M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB)+fan var fiyat===79tl 1 adet pm :))... Mesaja git »
İYİ FORUMLAR Listede görmüş olduğunuz parçalar satılıktır. Sadece Anakart,ram ve işlemci soğucusu bir süredir kullanılmamaktadır -Corsair 800 ... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: barouqe İYİ FORUMLAR Listede görmüş olduğunuz parçaları kullanmaktayım.Sadece ram ve işlemci soğucusu uzun zamandır kullan... Mesaja git »
3x2gb triple kit ram gskıll 2000mhz/2x2 2133mhz kingston genesis başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
:) Broo nerelerdesinnnnn... Mesaja git »
SATILIK : US ROBOTICS 9108 Kablosuz ADSL2+ Modem başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
TAKIPTEYİM. Hayırlı satışlar.... Mesaja git »
3x2gb triple kit ram gskıll 2000mhz garantili 225tl başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Ürün güzel aslinda ihtiyacim olan bir urun Hayırlı satıslar brooo.... Mesaja git »
ALINIK --- 9108 us robotics 4 port wireles modem konusunu başlattı (7 yıl önce)
9108 us robotics 4 port wireles modem Ariyorum Bursa-inegol ılk tercıhımdır diğer illerde 2.ci tercihimdir PM'lerinizi bekliyorum. İYİ FO... Mesaja git »
ALINIK --- 9108 us robotics 4 port wireles modem başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Teşekkür ederim modemım fazlasıyla var ztn quzel teklıf quzelde fıyat lakın bana bu modelı lazım. İlginizden dolayı teşekkür ederim hayırlı satışlar.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

crazyboy1

demircibu

barouqe

=lachesis=
Pano

demircibu
10 Ocak 2011; 4:53:51
sağ kolum
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
İ7 sistem
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Trabzonspor
TV
Sony
Klima
Vaillant
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109