Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eren356
Gerçek AdEren Yıldız
Doğum Tarihi24 Mayıs ****
MeslekFootball Conditioner
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben Fatih hocanın Sneijder ve Melo hakkındaki " yüzüm gülüyor çağırsak gelirler" açıklamalarının altında bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Podol... Mesaja git »
Poşet konusu cidden sıktı, şöyle bir şey hazırladım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gerçekten poşet mevzusu çok abartılıyor. Burada bazı yanlışlıklar var onların düzeltilmesi gerekiyor sadece. Örneğin yurtdışında ab ülkelerinde zaten ... Mesaja git »
Osmanlı Devleti'nin kurucusu kimdir - SARI MİKROFON başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok da şaşırmamak lazım. Hiçbir konuda bilgisi olmayıp varmış gibi yapan bir zihniyet esir aldı ülkeyi.... Mesaja git »
25 Aralık 2018 Asgari Ücret Zammı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bunu ben de çok düşünüyorum normal şartlarda asgari ye yapılan kadar orantılı yapılması lazım. Şimdi bir senaryo kuracak olursak, Herhangi bir k... Mesaja git »
25 Aralık 2018 Asgari Ücret Zammı konusunu başlattı (2 ay önce)
Bugün saat 10 civarında açıklanacak olan zamdır. 2000tl ve üstü olur inşallah da biraz da olsa hak yerini bulur diye umut ediyorum. Fakat 1800-2000 ci... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kesinlikle barışa ihtiyaç var. Dünya , barış içerisinde yaşanırsa hepimize yetecek kadar kaynaklı büyük bir yer. Ama insanları , özellikle dinlerin ya... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güzel paylaşım , konuyu açan arkadaşın ellerine sağlık. Askeri olarak , toprak alma ganimet vs gibi olaylara girilmez artık dünya çok değişti. Ekono... Mesaja git »
Doğru söylüyorsun dostum. Özelleştirmeye izin vermemesi ya da sınırlı tutması Apple ' ın en büyük dezavantajı.... Mesaja git »
herşey gelmiş birtek ve hala farklı yazı tipleri seçeneği gelmemiş. Font yükleyememek nekadar saçma illa jailbreak mı yapmak lazım yani.... Mesaja git »
başakşehir ile puan farkı 5. şuan 7. sıradayız ama 1 puan fark var diğer rakiplerle. Ara dönemde net 2-3 transfer ve bitecek cezalarla ikinci dönem fa... Mesaja git »
Arkadaşları

aRşİmET

One True King

ozgezer21
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Samsung Note 5
Alıcı: chevanton
Tarih: 6 Kasım 2016; 21:23:52
Yorum
Cihaz ilanda anlatıldığı gibi geldi. Sorunsuz ve güzel bir alışveriş oldu. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar
İmza
Onca şey , Hiçbirşey.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141