Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LGR9
Gerçek AdLevent Görgülü
Doğum Tarihi9 Haziran 1993
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
ANKARA'DA ARAÇ KULLANANLAR NEDEN HEP ACEMİ GİBİ KULLANIYORLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
çünkü şehrin çok büyük bir bölümü acemi ve araçlarına hakim değiller. kafayı yedirmekte sağolsunlar üstlerine yok.... Mesaja git »
ZTE H267A Fiber Modem başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
modemi istedim, yaklaşık olarak 1 saat önce bağlandı. 253s'e göre çok daha iyi bir modem, kablosuz özelliğini Netgear R6400 ile karşılaştırdım. Elbet ... Mesaja git »
Türk Telekom Yurt içi Tracert Değerleri Çok Yüksek.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
VPN ya da proxy sunucu kullanarak.... Mesaja git »
Türk Telekom Yurt içi Tracert Değerleri Çok Yüksek.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sonuçlar gayet normal. Ataköy PoP noktasında o kadar yüksek ping çıkmasının sebebi; gelen talebin çok fazla olmasına bağlı olarak cihazların şişmesi i... Mesaja git »
GTX 1080 - 600w PSU ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
gayet yeterli olacaktır, 12V kanalından 486 watt güç verebiliyor bahsi geçen güç kaynağı. sistemin yük altında çekeceği maksimum güç 380-410 watt civa... Mesaja git »
ZTE H267A Fiber Modem başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
253s kafayı yedirtiyor bana, şifre alma işlemini de yapamadım. dışarıdan bağlanmak ve kablosuz erişim için netgear r6400 kullanıyorum. yarın isteyeyim... Mesaja git »
kablo üzerindeki sayı kadar fiber olmak zorunda. ayrıca 24 core kablodan teoride 24Tbps veri aktarılabilir tamamen kablonun ucuna bağlanan cihazların ... Mesaja git »
hayır, 144 FO-Y yazarsa 144 tane damar mı olacak ? her damarın içinde müşterinin isteğine göre 1-12 arasında kıl fiber bulunur. Superonline'da 48'lik ... Mesaja git »
League Of Legends Oynayan TürkNet'liler; Kaç MS Alıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ankara'dan TSOL Fiber ile 47ms alıyorum. LoL sunucularına direkt olarak ping atılamıyor malesef. CloudFlare sunucularına yönlendiriliyor. Ayrıca 15-20... Mesaja git »
gilanding.superonline hatası başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
güvenli internet profilinizi değiştirmeniz gerekiyor. sanırım mevcut profilinizde facebook gibi sosyal ağlar engelli. Superonline'ın sitesinden giriş ... Mesaja git »
Arkadaşları

pleksiglass

Slp

Aisreomdine

Themistokles

Tabiiyaa

erdem hoca

LastFaded

EkremBykzra

Niox_e

Uykusuz baykuş
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Satılık] Corsair H75 AIO Soğutucu
Alıcı: burnerboost
Tarih: 25 Ağustos 2016; 15:29:32
Yorum
Sorunsuz ürün, ilgili bir arkadaş :)
Genel Puan

Ürün: [Satılık,Hediyeli]CM-HAF912 USB 3.0 + 750watt PSU / Corsair H75
Alıcı: ozgunaksoy
Tarih: 15 Ağustos 2016; 21:06:04
Yorum
İlgili satıcı. Ürünü hakkında gerçekçi. Güvenilir.
Genel Puan

Ürün: [2GB, Fiyat Güncellendi] ASUS GTX770 DirectCU-II OC + 1,5 metre DVI-D Kablo
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 9 Ağustos 2016; 20:34:06
Yorum
elden güzel bir alış-veriş oldu.kendisinden ve ürününden çok memnun kaldım. sağolsun elinden gelen yardımı esirgemeyen bir arkadaşımız.
Genel Puan

Ürün: [Satılık, Garantili] Intel Core i5 4670K
Alıcı: RedoxX
Tarih: 6 Ağustos 2016; 12:26:24
Yorum
Güvenilir bir satıcı. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Anında iletişim-destek verdi sağolsun.
Genel Puan

Ürün: [TR Layout, Garantili] Razer Blackwidow Ultimate 2014 Mekanik Klavye
Alıcı: Starkmad
Tarih: 22 Nisan 2016; 23:40:40
Yorum
İlgili Satıcı
İmza
Intel Core i7 4790K @4.6Ghz / Gigabyte Z97X Gaming 5 / GSkill Ripjaws 4 x 4 GB CL9 1600Mhz / EVGA GTX 1070 SC / EVGA 750W P2 80+ Platinum / Corsair 400C / Corsair H115i / Corsair ML140 x4 / Corsair RapidFire RGB / Corsair M65 Pro RGB / Corsair Void USB RGB / Corsair MM300 Medium / ASUS VG248QE 144Hz / Samsung Evo 840 120GB x2 / WD Green 1TB
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
LGR9
TV
Samsung
Notebook
Apple
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Modem
Cisco
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125