Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_kartal_07
Gerçek Adsalih durmuş
KonumKonya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
5 mi olmuş yaf... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE KADAR ALDIKLARINI varsa adıkl... Mesaja git »
Ötv İndirimli Araç Alımı Araba Tercihi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
1 Martta alacagız 1.6tdi dsg highline passat 1.4tsi dsg highline + r line tigu Pejo 3008 gt line 1.6 blue hdi Nissan QQ 1.6 dci platinium Ford kuga (... Mesaja git »
Fenerli PFDK Görevlileri başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Stad kapama cezası ne zaman kaldırıldı?... Mesaja git »
Bir Askerin Günlüğü 16.10.2017 ÇUKURCA / KUZEYIRAK [FOTOLAR GELDİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Öncelikle Selamın Aleyküm arkadaşlarım uzun zamandır yoktum askerlik anılarıyla geri döndüm 1 yılımı bütün anlamıyla sırayla anlatacağım .. Öncelikle... Mesaja git »
Derbide Kim Kırmızı Kart Görür? Medel - Pepe - Tosic - Caner başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tabiki tosiç... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
3 maç 2 asist hocam... Mesaja git »
SOMİ SERAPH TİŞÖRTLER 16.99(Kargo Dahil)!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
alanlardan yorum bekliyoruz.... Mesaja git »
denedim olmadı... Mesaja git »
Arkadaşları

weberclas

san_jose

yeniay58
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
DELL C46F43
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.092