Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
towny
Gerçek Ad 
KonumYalova,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
benim bir sorunum var konsol ile alakalı bütün oyunlarda ekran titremesi mevcut parazit gibi ve oyunlar başka yayıncıların yayınlarını izlediğimde far... Mesaja git »
BattleTag Paylaşım Konusu [210 OYUNCU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
townyy #2610... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
saol başkan cevabın için ama basmayı bıraktıktan sonra mı omuzu vuracak ve hamle yaparken koşma tuşuna da basılı tutmam gerekir mi bir de topla gider... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
oyunda omuzla müdahale yapamıyorum rakip topla giderken bende giderken omuzla müdahale yapamıyorum bilen varsa nasıl olduğunu yardımcı olabilirse mutl... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
2 iyi kartın var tempo rogue destesi yapman lazım bunları değerlendirmen için 4500 dust daha lazım ama bir de rogue 10 seviye oldu mu 10 seviye olması... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
7 olması lazım... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
denedim aynı gene fps düşüşü gibi değil anlık titreme oyun akıcı olmuyor hatta oyunun kaydını izliyorum burada daha fazla oluyor anlamadım valla :( bö... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
oyun oynarken hafif titremeler oluyor bütün oyunlarda oluyor hatta bu neden oluyor acaba bir fikri olan veya bu sorunla karşılaşan veya karşılaşıp sor... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
aynen hocam bir türlü anlamadım bu durumu hatta tam şut çekecekken omuzla topu alanlar da var onlar da geliyor nasıl yapıyorlar anlamıyorum bunları bi... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
bir sorum vardı haftasonu ligine katılamadım şimdi sezon oynuyorum 1. lige yükselmem kesin gibi şimdi haftasonu ligi devam ederken katılım hakkı veril... Mesaja git »
Arkadaşları

darkyamaha
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.079