Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
towny
Gerçek Adumut uyar
KonumYalova,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
aynen hocam bir türlü anlamadım bu durumu hatta tam şut çekecekken omuzla topu alanlar da var onlar da geliyor nasıl yapıyorlar anlamıyorum bunları bi... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bir sorum vardı haftasonu ligine katılamadım şimdi sezon oynuyorum 1. lige yükselmem kesin gibi şimdi haftasonu ligi devam ederken katılım hakkı veril... Mesaja git »
en doğrusunu yapmışsın hocam biz senin kadar akıllı olamadık yaptık bir cahillik... Mesaja git »
değilsin hocam senin adına da üzüldüm neden böyle oluyor valla anlamadım 70 paket ya nif iniesta çıksa bari o bile çıkmadı satılamaz çıkan pakette oyu... Mesaja git »
70 tane la liga premium sbc paket açtım hiçbir şey çıkmadı if bile gelmedi veya normal kart büyük oyuncu o derece böyle de oluyormuş demek ki ders ols... Mesaja git »
Stranger Things (2016) | Netflix başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yeni sezon 31 ekim de... Mesaja git »
Dijital platformların 2016'daki en popüler dizileri belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
zirve yine gene yeniden orange is the new black OITNB ait... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu açıdan bile sony'nin ea sports fifa ile anlaşması çok önemli bu bir örnek ve bu örnekler çoğalacak... Mesaja git »
Netflix Güncel İçerik Listesi (Güncellenen Başlık!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10 haziran da beIN connect te bütün bölümleri yayınlanacak veya 12 hazirandan itibaren hafta için her gün gece 12 de beIN series drama kanalında yayın... Mesaja git »
Orange Is The New Black (2013- ) | IMDB: 8.5 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ayrıca çokta anlamlı güzel dizi şimdiden gelecek sezon onayını aldı yeni sezon daha başlamadan netflix en çok izlenen dizisi house of cards ile birlik... Mesaja git »
Arkadaşları

darkyamaha
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094