Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pasaa ®
Gerçek AdŞeref Kenanoğlu
Doğum Tarihi20 Şubat ****
Konumsamsun/ilkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sayın CB Siz önce içinizdeki feto terör örgütüne mensup olanları bir içeri alın hiç samimi degilsiniz. [simage]https://img.donanimhaber.com/... Mesaja git »
Samsun mitingi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Samsun şehir merkezinde Tokat zile belediyesine ait otobüs gördüm ve referandumda HAYIR Diyerek bir kez daha ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladı... Mesaja git »
Anlamlı, İnsanın "İçine İşleyen" Hikayeler.. Mutlaka Okuyun!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok güzel hikayeler,okumanızı öneririm.... Mesaja git »
Geçmişte AKP Bir proje partisidir diyen mi söylüyor bunu....... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Toyota GT 86 https://img.donanimhaber.com/upfiles/839442/af96e071-9520-4610-9c48-bdd719b28913.jpg... Mesaja git »
AKP, sütten çıkma ak kaşıktır değil mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
HAYIR tabiykide.... Mesaja git »
ERDOĞAN:Dünyanın en gelişmiş 20 ülkesi içindeyiz. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu yüzden 15 yaşındaki öğrencimiz PISA testinde 60. Sıralarda, CB eksik söylemiş ilk 10 dayız.... Mesaja git »
BERAT ALBAYRAK: BÜTÜN VATAN HAİNLERİ ''HAYIR'' DİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
15 temmuzda sokaklarda ülkeme sahip çıktım,16 nisanda da HAYIR Diyeceğim ve ülkeme ve çocuklarımın geleceğine sahip cikmaya devam edeceğim, NOT;... Mesaja git »
Ekonomik ve Sosyal Kriz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
+1 Birkaç eklemede ben yapayım, Pisa testinde 60. Sıralarda olan 15 yaşındaki gençlerle Katma değeri yüksek üretim yapamayarak vs vs... Mesaja git »
Seçmen ‘vaat’ bekler, enayi muamelesi yapmamak gerekir… başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben kararımı çoktan verdim,HAYIR.... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

nantenami
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ölecek kadar yaşlı,Yaralı savaşacak kadar gencim Pasaa
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Pasaa ®

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094