Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pasaa ®
Gerçek AdŞeref Kenanoğlu
Doğum Tarihi20 Şubat ****
Konumsamsun/ilkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ekonomik ve Sosyal Kriz başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
+1 Birkaç eklemede ben yapayım, Pisa testinde 60. Sıralarda olan 15 yaşındaki gençlerle Katma değeri yüksek üretim yapamayarak vs vs... Mesaja git »
Seçmen ‘vaat’ bekler, enayi muamelesi yapmamak gerekir… başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben kararımı çoktan verdim,HAYIR.... Mesaja git »
Seçmen ‘vaat’ bekler, enayi muamelesi yapmamak gerekir… başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Referandum ya da plebisit; anayasa değişikliği, yasaların kabulü gibi bazı önemli meselelerde halkın iradesini belirlemek amacıyla yapılan oylamadır.... Mesaja git »
Seçmen ‘vaat’ bekler, enayi muamelesi yapmamak gerekir… başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Referandum bu kardeşim ne vaadi ?... Mesaja git »
Erdoğan: "Ne geri kabulü geçin artık o işi" başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bir türlü öğrenemedik şu diplomatik dili,adamlar anlaşmayı getirip önümüze koyduklarında çark ediyoruz ama,geçiniz efenim bu palavraları. Çocukla... Mesaja git »
Var mı bu ülkeye gelmiş daha iyi bir lider? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/839442/76eecc5c-65a3-4520-b903-cab786600433.jpg... Mesaja git »
PKK'LI LEYLA ZANA BAŞKANLIĞA BÖYLE SAHİP ÇIKTI (EVET DİYOR) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İyi güzel diyorsun da kardeşim,güneydoğu da hdp nin sözü geçmiyor aşiretlerin ve Şıhların sözü geçiyor hdp istediği kadar hayır çalışması yapsın etki... Mesaja git »
Medya ve dis gucler sacmalaya basladi edit : muzun kilosu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
+1 çok haklısın kardeşim.... Mesaja git »
HERKESİ AKPLİ YAPAN O MUHTEŞEM YAZI!!! MUTLAKA OKU başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Okudum,Ak partili olmadım.... Mesaja git »
Ensonhaber.com rezilliği başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu sitede emeklilere promosyon müjdesi başlığıyla bir haberi harfine dokunmadan 2 şer gün arayla 3 hafta boyunca yayınlandığını bilirim,haber editörü... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

nantenami
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ölecek kadar yaşlı,Yaralı savaşacak kadar gencim Pasaa
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Pasaa ®

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.089