Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pasaa ®
Gerçek AdŞeref Kenanoğlu
Doğum Tarihi20 Şubat ****
Konumsamsun/ilkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Suudi arabistanda darbe var dolar,altın ve euro pazartesi ne olur.... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Suudi arabistanda darbe var dolar,altın ve euro pazartesi ne olur.teşekkürler.... Mesaja git »
&&& 92---98 EFSANE TOYOTA COROLLA KLUBÜ &&& başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
TOYOTAM : (CEM ÖZ) 96 corolla gli 1.6 532 726 38 35 bankacı - istanbul -103.000- u... Mesaja git »
&&& 92---98 EFSANE TOYOTA COROLLA KLUBÜ &&& başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar 96 model corolla XEİ model aracımla aranızdayım,iyi forumlar.... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar Nissan Almera aracımı sattım,her konuda bana yardımını esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim,kazasız belasız sürüşler iyi forumla... Mesaja git »
Şimdiden ihaleyi kimin kazanacağı belli ! Enercon (Almanya) - Polat Enerji - Limak Enerji... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Fed faiz arttırdı peki ya şimdi ne olacak?... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
200 Gr altın 140 dan aldım an itibariyle 1.200 kardayim teşekkürler... Mesaja git »
Sayın CB Siz önce içinizdeki feto terör örgütüne mensup olanları bir içeri alın hiç samimi degilsiniz. [simage]https://img.donanimhaber.com/... Mesaja git »
Samsun mitingi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Samsun şehir merkezinde Tokat zile belediyesine ait otobüs gördüm ve referandumda HAYIR Diyerek bir kez daha ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladı... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

nantenami
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ölecek kadar yaşlı,Yaralı savaşacak kadar gencim Pasaa
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Pasaa ®

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125