Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinan_21
Gerçek Adsinan cengiz
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
**KIL DÖNMESİ AMELİYATI OLANLAR** başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bende öyle biliyodum ama en yakınım mesela dayımdada varmış bu hastalık 10 yıldır hiçbişey yapmamış geçmiş kendiliğinden.Şu an zaten 55 yaşında bi sık... Mesaja git »
**KIL DÖNMESİ AMELİYATI OLANLAR** başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
slm arkadaşlar bendede kıl dönmesi var.Yazın iki doktora göründüm özel hastanede ikiside ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Geçen hafta devlet hastane... Mesaja git »
Tempobet para çekme yardım edin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bankayla görüşüp kart iptal olduğuna dair belge alıp gönder hallolur... Mesaja git »
64 Level boom beach hesap ucuz satılık konusunu başlattı (2 ay önce)
Oyunu artık oynamadığımdan 64 level hesabımı satıyorum.ekstra 2000 elmas bulunmaktadır. Fiyat 150 tl. hesap mail adresi ve şifresiyle komple verilecek... Mesaja git »
Bein Sports Fransa Türkiye ligini yayınlayacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dünki kasımpaşa bjk maçı sk6 kanalı üzerinden hd olarak izlendi bugünki maçları izlemek isteyen varsa bakabilir... Mesaja git »
Bein Sports Fransa Türkiye ligini yayınlayacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dünkü bjk maçını kodiden beinsportfranca2 hd üzerinden kısa süreliğine izledim son derece netdi.Ama sonra başka bir maç yayını girdi anlamadım.... Mesaja git »
The Long Dark (2014) [ANA KONU] (Türkçe Dil Seçeneğiyle!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hikaye modu ağır amelelik içeriyor git 10 kilo et getir 8 tavşan avla yok orda portakal ver onu ver imanım gevredi.ama oyun bağlıyor kendine o ayrı.... Mesaja git »
The Long Dark (2014) [ANA KONU] (Türkçe Dil Seçeneğiyle!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evin dışındaki kapının yanındaki sandık benzeri yere koyacaksın kurşun bittiyse işin zor gidip kurşun bulman lazım... Mesaja git »
The Long Dark (2014) [ANA KONU] (Türkçe Dil Seçeneğiyle!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
oyunu steamden aldım hikaye modu açık değil henüz sıkıntımı var acaba?... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bjk liyim yüksek kalite 1800 ortak arıyanlar yazabilir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.059