Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ogisan
Gerçek AdOğuz oğuz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Otomobil Severler Sohbet Konusu. başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Herkese selamlar Uzunca zamandır keyifle okuduğum bir konu oldu nihayet. Son zamanlarda otomobil genel sayfasından iyice sıkılmıştım. Konu dışına ... Mesaja git »
Otomobil Severler Sohbet Konusu. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 sa. önce)
Evet arkadaşlar herkese merhabalar. Hepinizin bildiği gibi forumun otomobil bölümünün her geçen gün kötüye giden halinden hepimiz şikayetçiyiz. O... Mesaja git »
EAT6 Picasso vs 3008 vs PWS C-MAX, Hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
uzun süre kullanacaksanız ve otomobil kullanmaktan azda olsa zevk almak istiyorsanız. C-Max diyorum. Bu sınıfta sürüşten çok ihtiyaçlar ve konf... Mesaja git »
Alokaza icra takibi hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Konuyu ilk açan arkadaşta aynı şeyi söyledi. Yeni bir şark kurnazlığı vakası ile karşı karşıyayız. Bu çakallarla devlet ilgilenmesi gerekir. ... Mesaja git »
Alfa Romeo GIULIA (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bende o Gulietta'yı bekliyorum işte. Bendeki alfa tutkusunun nasıl başladığını yazacağım bi ara buraya. şimdi vaktim yok kaçıyorum.... Mesaja git »
Alfa Romeo GIULIA (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaşlar aracı geçen gün gidip yerinde inceledim içine bindim. Ankara Ak oto da gri renk var. en üst olan değik std olan versiyon. Öyle intern... Mesaja git »
bu sefer petlas dedim ama çok pişmanım başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
https://forum.donanimhaber.com/petlas-in-fren-testinde-54-lastik-arasinda-29-olmasi--126265342 Ahanda ben demiştim.... Mesaja git »
Alfa Romeo Guiletta 2019(Tahmini Çizim) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
evlenirken anlaştığımız şartlardan birisi De buydu alınacak arabaya markasına rengine ben karar veririm bu konuda hiç taviz yok bide sevgililer... Mesaja git »
CİTROEN C4 CACTUS AYIPLI MAL ??? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
yazılan cevapları okudum da çoğu içler acısı peki bu çürükler görünmeyen yerlerde de varsa ne olacak yeni arabada 3 kapımı değişirmiş araç... Mesaja git »
Alfa Romeo Guiletta 2019(Tahmini Çizim) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
alfa yaparsa güzel yapar. bize c sınıfı sedan lazım gulianın biraz ufağı. herkes yapıyo anasını satim. alfa da yapsın satılsın adamlar para kaz... Mesaja git »
Arkadaşları

murat 131
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.100