Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ogisan
Gerçek AdOğuz oğuz
KonumAnkara,Gölbaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DİZEL CİVİC SEDAN ,FOCUS 1.5 DİZEL MANUEL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Araba veya herhangi bir cihazın performansını belirlemek için tek başına teknik veri yeterli değildir. örneğin 1 gb ramli iphoneların 2 gb ramli diğe... Mesaja git »
Petlas Snowmaster Gerçekten Bu Kadar Rezil Bir Lastik mi? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Evet... Mesaja git »
DİZEL CİVİC SEDAN ,FOCUS 1.5 DİZEL MANUEL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bir kişide adamın sorusuna cevap vermemiş. Soru: hangisi keyif verir. Cevap: kesinlikle focus. Soru: hangisinin performansı daha iyidir. Cevap... Mesaja git »
FORD'un Yeni Makinesi 1.5 TDCi başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Yazdıklarım biraz abartı gelebilir ama şu kadarını söyleyeceğim. 2014 model 1.5 dizel fiesta hayatımda kullanmaktan en çok keyif aldığım arana oldu. (... Mesaja git »
Egea HB Urban Plus alındı. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Merhabalar; Bence en doğru kararı almışsınız. Hayırlı olsun Baktığınız seçenekler arasında en iyisi bence egea memnun kalacağınızı düşünüyorum. Zate... Mesaja git »
Fiesta motor arızası hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı model araç kullanıyorum. Aynı sorunu bende yaşamıştım. Araç garantili iken bir kaş defa servise götürdüm. Önemli değil falan şeklinde salladı... Mesaja git »
2017 AVRUPA PREMIUM SEGMENT SATISLARI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alfa tüm modelleri ile öyle veya böyle listelerde yerini almış. ülkemizde en ulaşılabilir premium marka(kısmen ve Volvo) alfa olduğu için, alfanın hay... Mesaja git »
PORSCHE DIZEL MODELLERININ URETIMINI SONLANDIRDI! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mühendislik yok demedim. Geride kaldıklarını ve halen de geriye gittiklerini söyledim.... Mesaja git »
PORSCHE DIZEL MODELLERININ URETIMINI SONLANDIRDI! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Porche nin bu kararı kesinlikle yanlıştır. Bence dizelden vazgeçmelerinin asıl nedeni, dizel motorların yeni normlarını karşılamakta zorlanacakları ve... Mesaja git »
Kampana Fren Düşmanları 95 Binlik Polo 'da Kampana Fren standart başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Üstad konuyu görünce bende kampana frenleri savunmaya gelmiştim. Yazacaklarımı yazmışsın eline sağlık... Mesaja git »
Arkadaşları

murat 131
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078