Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ogisan
Gerçek AdOğuz oğuz
KonumAnkara,Gölbaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kampana Fren Düşmanları 95 Binlik Polo 'da Kampana Fren standart başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Üstad konuyu görünce bende kampana frenleri savunmaya gelmiştim. Yazacaklarımı yazmışsın eline sağlık... Mesaja git »
Hayatımın kadınını görmüş olabilirim başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sen gidersen hiç bir bilgi alamazsın. Anneni veya bir büyüğünü gönder. Bu kıza talip olacağız derse her türlü bilgiyi alır. Sen anneni gönder o halle... Mesaja git »
Toru Oyun alanı (Rezalet içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sen önce okuduğunu anla ondan sonra yorum yazarsın. Açılan konu AVM'nin veya ilgili yerin ucuz veya pahalı olması ile ilgili değil.... Mesaja git »
Cevap verip vermemek sizin kararınız. Öfkelide olsam söylediğim kelimelere çok dikkat ederim. siz devamlı bir şeyle itham ediyorsunuz itham ettiğiniz... Mesaja git »
Beni anladığını sanmıyorum. 1. Hayır gitmedim. Diğerleri nasıl çalışır bilemem ve umurumda da değil, evet bu şubede sorun var ve bende bunu anlattım ... Mesaja git »
Toru Oyun alanı (Rezalet içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Güzel kardeşim ben sizin ne demek istediğinizi anlayamıyorum. 1- Aynı kurumun farklı şubelerinde nasıl bir uygulama olduğunu bilmiyorum. Sadece hangi ... Mesaja git »
Olaydaki püf noktayı anlayamadınız sanırım. Ben bir çok farklı avm de bulunan oyun alanlarına gidiyorum. Benzer tüm yerlerde ve oyunlarda aynı fiyatl... Mesaja git »
Ters bir şey görmediniz mi siz hiç küçükken atari oynamaya falan gitmişmiydiniz?. Çocuğunuz da yok veya bu tip yerlere hiç gitmiyorsunuz sanırım. 4 ... Mesaja git »
Toru Oyun alanı (Rezalet içerir) konusunu başlattı (21 gün önce)
Kendilerine attığım maili aynen aktarıyorum. bu arada konuyu birileri ekşide yayınlasa ne güzel olur. Sayın ilgili; Ben zaman zaman ankara taurus avm ... Mesaja git »
72900tlye Polo Aldım başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Yanlış anlaşılmasın arkadaşa genel olarak cahil demek istemedim. Hepimizin cahil olduğu bazı konular olabilir. o anlamda şey etmiştim.... Mesaja git »
Arkadaşları

murat 131
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.106