Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ogisan
Gerçek AdOğuz oğuz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ok teşekkür ederim. Ben en çok tax free konusunu merak ediyordum. bu şekildeyse iyi o zaman saolun... Mesaja git »
Kardeş merhaba bende Almanya' dan İP8 getirteceğim. Bir kaç sorum var. 1- Cihazı hangi mağazadan aldınız. (media mark appstore vs.) 2- Bahsettiğin 10... Mesaja git »
Yurtdışı iPhone'ların Garantisi Türkiye'de Geçiyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam kaynak nedir açıklar mısınız Bu bilgiyi bir yerdenmi aldınız sizin çıkarımınız mı... Mesaja git »
Samsun'dan Erzurum'a tasiniyorum en güvenli yol!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende samsunluyum. 40 yasındayım 5 senedir Ankara'dayım. Ankara'da bile Samsun'un arıyorum. Samsun'dan sonra Erzurum zor olacaktır.... Mesaja git »
Alfa Romeo Premium marka mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende bu wag grubuna sırf formula 1 yüzünden gıcığımdır. gelsenize kardeşim formula 1 e görelim teknolojilerinizi. benim nazarımda renault bile moto... Mesaja git »
Alfa Romeo Premium marka mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam buna bende itiraz ediyorum. Yazılarınızdan anladığım kadarı ile otomotiv endüstrisi içerisindesiniz. bildiğiniz gibi fiat grubu içerisinde ferr... Mesaja git »
UZAK DURULMASI GEREKEN ARAÇ İLANLARI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bende insanları kategorize etmeyi sevmem veya belli bir meslek grubuna yönelik imtiyazı doğru bulmuyorum. ancak 2.el oto işi o kadar sakat bir m... Mesaja git »
Önce sorunun tespiti lazım. Bu yoldan gitmenizi tavsiye ederim.... Mesaja git »
Şase numarasindan sorgulama yapmadan kesinlikle araç almayin başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Plaka sorgulatma ile şasi sorgulatma arasında ne fark var onu anlatayım bilmeyen arkadaşlara. bir araç aaa şasi nosu ve bbbb plakası ile birlikte kaz... Mesaja git »
Bugün Borusan Ataşehir ve Doğuş Otomotiv'e gittim.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Açıkçası satıcı ilgisi göreceli bir durum. Mesela ben bir otomobil bayisine gittiğim zaman, ben soru sorup ilgi istemediğim sürece kimsenin beni raha... Mesaja git »
Arkadaşları

murat 131
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141