Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
newborn
Gerçek Adnewborn newborn
Konumİstanbul, Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sahibinden Dizel Otomatik 2006 Toyota Yaris konusunu başlattı (5 ay önce)
1.4 DİZEL OTOMATİK, 161 Bin'de herhangi bir masrafı yok. Bakım ve yakıt konusunda ocağınıza incir ağacı dikmez. Sahibinden ilan no 368311758 ... Mesaja git »
Columbia Men's CT004-100 Singletrak Digital Display Quartz White Watch https://www.amazon.com/dp/B00NAWBYEG/ref=cm_sw_r_cp_api_UCmjybG6D6THX... Mesaja git »
32/128 GB Iphone 7_A1778 (2500/2800 TL) konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba, Elimde son 1 ad IPhone 7 32 GB Silver ve 128 GB Mat siyah mevcuttur. 1 yıl uluslararası garantilidir, A1778 dir, İngiltere' d... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Günaydın, elimde 1 ad 128 GB mat siyah (3000TL), 1 ad 32 GB silver (2650TL) I7 var. Ingiltere'den geldi, kutulu, jelatinli hiç açılmadı. ilgilenen olu... Mesaja git »
Hemen teslim IPhone 7 32 GB silver A1778 - 2650 tl konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba, Elimde hemen teslim 1 ad IPhone 7 32 GB Gümüş gri renk mevcuttur. 1 yıl uluslararası garantilidir, A1778 dir, Avrupa dan alınmıştır. ... Mesaja git »
128 GB Iphone 7 Mat Siyah hemen teslim_A1778 konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba, Elimde hemen teslim 1 ad IPhone 7 128 GB Mat siyah mevcuttur. 1 yıl uluslararası garantilidir, A1778 dir, Avrupa dan alınmıştır.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Müşteri hizmetleri hakkında bugün yaşadığım bir olayı aktarmak istiyorum. Insertte yeralan ayakkabı kutusunu görmüşsünüzdür, etrafımdaki migroslarda b... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
kampanyalar ve tarihleri 29 eylül - 2 ekim >tüm bakliyat-bulgur-pirinç çeşitlerinde aynı ürünün 2.si %50 indirimli >tüm makarna çeşi... Mesaja git »
26 Temmuz'da mct2002 den 2 ad bilet satın aldım. Ne ilanda ne özel mesajlarda SKT nin 31 Temmuz oldugunu belirtmediği ve benim de bu süre zarfında si... Mesaja git »
bolu dağındaki bir köftecinin adı benim açmış olduğum bu başlık altında bazı forum üyelerince telaffuz edilmiş ya bu mekanın ismi tek tek mesajlardan ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.088