Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ysr86
Gerçek AdYasir Gültekin
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kaliteli olsun diye son bakımda mobil 3000 full sentetik 5w40 yağ almıştım ama hata mı yaptım elf 5w40 mı kullanmalıyım? Tecrübesi olan bi arkadaşım y... Mesaja git »
Göktepe tahinleri Nam-ı diyar BOZKIR tahini Fabrikasından satış başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hepsiburada 50 liralık ürünü 100 liraya çıkarıp yüzde 40 indirim yapınca sıcak fırsat oluyorda burda insanları kırmayıp indirim yapan bu firmanın konu... Mesaja git »
90X70 CM AYAKKABILIK ÇOK AMAÇLI DOLAP FIRSATI 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
"Ürünün farkı nedir ?Alışılagelmiş ayakkabılık modellerinden çok farklı modern ve estetik görünüşe sahiptir. Antrenize gösteriş ve şıklık katar.Esteti... Mesaja git »
Hepsiburada secili mobilyada sepette %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sabah 280 liradan 140 a düşen vestiyerin fiyatını şimdi 500 yapmışlar diğer indirimsiz benzer ürünleri zaten 250 den satıyorlar. Sehpa 15 liraya düşüy... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Doğru laguna müthiş ama 2006 model. Yüksek model D segmente gücüm yetmeyeceği için arayış içindeyim. 2012 corolla 2006 laguna nın keyfini vermez mi?... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Laguna 2 aracımı satıp 2012-2013 otomatik vites bi araba almayı planlıyorum. 50.000-55.000 civarı hangi corollayı tavsiye edersiniz? Bu konuda tavs... Mesaja git »
Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
1 kg Antep Fıstığı - Kargo Dahil 32 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
2 liralık bi indirim fırsat sayıldı. İyimiş.... Mesaja git »
"indirimcier" / "indirimci" İsimli Üye Dolandırıcıdır başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Hacı Murat aktaş Hacı mehmet aktaş Nüsret kaya Bu isimler kendisinin alışveriş esnasında bize ilettikleri. Son alışverişlerde vurgun yapmış g... Mesaja git »
LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bendede aynı problem vardı benim anahtar kabı sağlamdı o yüzden dikkatli bişekilde yapıştırılan kısımlarını kesip açtım buton lehim yerlerinde temassı... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: V-Beat Drumsticks. Müzikle uğraşanlar içeri...
Alıcı: hadusum
Tarih: 8 Haziran 2010; 18:25:05
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık iPod shuffle 2 GB (4. Jenerasyon) Fiyat DÜştü!!!
Alıcı: zaferaxu
Tarih: 5 Haziran 2010; 17:23:36
Yorum
Sözüne güvenilir,dürüst bir satıcı kendisine teşekkür ederim.Sattığı ürün dediğinden fazla bile çık
Genel Puan

Ürün: Casper Nirvana Mini Notebook (Sıfır)
Alıcı: thermal
Tarih: 21 Aralık 2009; 21:24:45
Yorum
yasir kardeşime teşekkür ediyorum. ürün konuştuğumuz şekilde ve şartlarda elime ulaştı. tekrar görü
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078