Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NIQO
Gerçek AdNihat Demirel
Doğum Tarihi27 Temmuz 1985
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 108
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyuncuların arka fon renkleri olan mavi, mor ve sarı renkler neyi ifade ediyor?... Mesaja git »
DJ'lik hakkında hiçbir tecrübem yok. UMF, Tomorrowland, Sensetion White vb. organizasyonları izleye izleye bende de heves oluştu. Kendim de birşey... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oreo güncellemesinden memnun değilim. Güncellemeyle beraber GPS bulamama sorunu, telefon görüşmelerimde ses gitmeme sıkıntısı, telefon açık olmasına r... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Offline olarak oynayan biri değilim. Myclub oyuncusuyum. Pes16, pes17 ve pes18, bunların hepsini sırf myclub için almıştım. Hepsini de bedava verdi bo... Mesaja git »
Oreo ile kullanıyorsunuz galiba. Gps uydu bulma sorununuz var mı? oreo ya güncelledikten sonra navigasyonu kullanamaz oldum.... Mesaja git »
Bu konu da bilgi sahibi kimse yok mu?... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Oreo güncellemesinden sonra yandex navigasyonu kullanamaz oldum. Uygulamada mı sıkıntı var acaba diye farklı cihazda deneme yaptım, uygulamada sıkıntı... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Telefonu güncelleyip formatladım. Her mobil veri altif/pasif edişimde "veri ücreti uygulanabilir" uyarısı veriyor. Önce ki sürümde uyarma yoktu tek do... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Koyu ekranda ve ışık %60 üzerindeyken belli oluyor. Video da anlaşılması güç gibi üstat.... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
An itibariyle ghost screen olayını yaşatan telefon. 4 sene boyunca lg g2 kullandım tık demedi. Bunu alalı 2 sene olacak ekran gitti. Bu teknoloji geli... Mesaja git »
Arkadaşları

Fear Dot Com

susuzdedeli
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Galaxy Tab S T800
Kombi
Baymak
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Arçelik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094