Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ermac20
Gerçek Adfaruk arpa
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 24 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Alınık P1 veya P2 Mortal kombat XL... Mesaja git »
IPTV almak istiyorum ne onerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sağolun bende kararsızım aslında sizle konuşmamdan sonra ama bu akşamda maç var. Sezonunda ilk maçı izlemem gerek mutlaka... Mesaja git »
IPTV almak istiyorum ne onerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İptv için tavsiyesi olan, test yayını verebilecek olan banada özelden yazabilirmi... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Alınık Mortal kombat XL, P1 veya P2 olması sorun değil... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Fiberden turknete geçişim bugün gerçekleşti. Geçiş için saha ekiplerinin geliceğini söylemişlerdi fakat bugün konuşmamızda saha ekipleri ankastreye ka... Mesaja git »
IPTV almak istiyorum ne onerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çok teşekkürler. Trtdeykende çoğu zaman haftada tek maç izliyorum. Oda Eskişehirsporumun maçları onuda mutlaka izliyorum. Daha tff 1.ligedeki haftanın... Mesaja git »
IPTV almak istiyorum ne onerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İptvi almak istiyorum asıl amacım tff 1.lig maçlarını izleyebilmek fakat bazı maçlar bein sports yerine box office kanallarında veriliyor hatta 1 lig ... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Alınık Mortal Kombat XL P1-P2 farketmez... Mesaja git »
TurkNet 32/64/100 Mbps'e kadar Tüm hızlar 59,99 TL TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
cevap için teşekkürler. bugün turknete başvurumu yaptım superonline ile de iptal başlattım. Modem tavsiyeniz varmı marka/model... Mesaja git »
TurkNet 32/64/100 Mbps'e kadar Tüm hızlar 59,99 TL TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bugün müşteri temsilcisini aradım hem bilgi alıp hem aklıma yatarsa başvuru yapmak için 8 ağustosta taahhütüm bitiyor benden xdsl numası istediler bu ... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir

malkomxahmet

omertr33

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat Bravo 1.4 tjet diologic
Mobil cihaz
Huawei P9
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
Xbox One s 2tb gow edition
TV
Sony 55xd8505

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109