Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ermac20
Gerçek Adfaruk arpa
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OPTİMUM MEDİA MARKT İNDİRİM GECESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Göztepeymiş gördüm şimdi... Mesaja git »
OPTİMUM MEDİA MARKT İNDİRİM GECESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hangi optimum... Mesaja git »
LLUMAR CAM FİLMİ 249 TL 5 TAKSİT // ORAGUARD KAPUT FİLMİ 175 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cam filmini daha önce yaptıranlar içinde geçerlimi kampanyanız... Mesaja git »
2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Sony 2016 Tvlerini satışa başladı 55XD8505 4k tv 5.499 dan açmış fiyatı . http://www.hepsisony.com/sony-kd-55xd8505-4k-bravia-android-tv 55 inç... Mesaja git »
Xbox Live İndirimleri | GwG - DwG başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Xbox live ekstra indirimi ile bu oyunlardan aldığımızda oyun xbox live olan hesaba yüklenmek zorundamı... Mesaja git »
2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam ben de xbox one s ile kullanıyorum fakat one s te hdr açamıyorum siz hiç denediniz mi... Mesaja git »
Vestel 22VF5012 BATMAN TV konusunu başlattı (bir ay önce)
Eşimin bekar evindeyken aldığı evlendikten sonra hiç kullanmadığımız televizyonudur. Kendinden uydu alıcısı ve dvd oynatıcısı mevcuttur. Özelliklerine... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu kötü haber aldığım hesapta bf1 titanfall 2 vardı onlar gidecekmi şimdi... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende şu an için bi sıkıntı görünmüyor oyunlar inmedi daha ama sabah titanfall 1 de online girebildim. Ama akşam yardımımım olacaksa banada haber veri... Mesaja git »
Sağol kardeşim İnşallah sorunları hallolacak birşeylerdir. Hallolması için elimden bişey gelirsede seve seve yaparım.... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir

malkomxahmet

omertr33

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat Bravo 1.4 tjet diologic
Mobil cihaz
Huawei P9
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox One s 2tb gow edition
TV
Sony 55xd8505

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109