Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ermac20
Gerçek Adfaruk arpa
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
👍👍👍hepsiburada 200-250-300 tl çek başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Herkese iyi günler. Hepsiburadadan philips gc9630 aldım dün elime ulaştı ama paketi açtığımda ürünün üzerinde hiçbir etiket yoktu. YouTube dan videola... Mesaja git »
Philips gc9630 yardım konusunu başlattı (5 gün önce)
Herkese iyi günler. Hepsiburadadan philips gc9630 aldım dün elime ulaştı ama paketi açtığımda ürünün üzerinde hiçbir etiket yoktu. YouTube dan videola... Mesaja git »
Turkcell Babalar Günü Hediyesi - 4,5G Vestel Tablet 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
turkcelli olmak gerekiyormu bunu almak için... Mesaja git »
Grupanya'da İftar Fırsatlarında %10 indirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Grupanya da iftar menülerinde mobilden alışverişlerde %10 indirim. Kod: RAMAZAN2017... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
4k üyelik için tek hak arıyorum grubunda yer olanlar pmden bilgilendirirse hemen geri dönüş yaparım.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
telefonumu arabada auxa bağladım kapandı açılmıyor hiçbir şekilde ne yapabilirim ses açma+güç düğmelerinide denedim.... Mesaja git »
2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benimde tv ara ara kendini yeniden başlatıyor. Kanal değiştirirken veya Spotify kullanırken kendi kendine kapanıp açılıyor. Önceden de olmuştu ama gün... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok teşekkürler hiç farketmedim öyle bişey olduğunu sorunum hallodu :)... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bi sorunum var arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı. Rehbere yeni kişi eklediğimde isim yazmama rağmen rehberde en üstte isimsiz numara olarak görünüy... Mesaja git »
P9 rehber sorunu - yardım lütfen konusunu başlattı (2 ay önce)
Rehbere yeni kişi eklediğimde isim yazmama rağmen rehberde en üstte isimsiz numara olarak görünüyor düzenleyen girdiğim zaman ise isim var. Her ekledi... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir

malkomxahmet

omertr33

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat Bravo 1.4 tjet diologic
Mobil cihaz
Huawei P9
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox One s 2tb gow edition
TV
Sony 55xd8505

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.128